Вийшов друком новий випуск журналу «Ягідник»!

 Вийшов друком новий випуск журналу «Ягідник»!

Шановні читачі! Презентуємо четвертий випуск журналу «ЯГІДНИК», який присвячений технологіям ягідництва та популяризації споживання ягід. Максимальне охоплення ягідних культур, досвід успішної побудови ягідного бізнесу, аналітика ягідного ринку, інновації у вирощуванні ягід – ці та інші теми висвітлені на сторінках єдиного в Україні профільного видання, присвяченого ягідництву. Ознайомитися зі змістом журналу можна тут.

Низка статей у журналі присвячені малині. Зокрема, читачі дізнаються про досвід вирощування та заморожування органічної малини у господарстві «Прогрес Беррі», а також свої двері відкриє підприємство LNZ GROUP із Черкащини, де вирощують малину та суницю садову.

Також на сторінках журналу – ґрунтовна аналітична стаття про малиновий ринок у 2021 році з коментарями експертів Андрія Ярмака й Івана Котяша, а також засновників відомих фермерських господарств і розсадників.

Про основні біологічні особливості куща малини в різні пори року розказала Тетяна Коросташівець – викладач хімії та екології відокремленого структурного підрозділу «Класичний фаховий коледж Сумського державного університету»(м. Конотоп Сумської області).

Окремим тематичним блоком у новому номері висвітлений досвід вирощування лохини. Зокрема, своїм досвідом поділилися найбільше лохинове господарство «Бетек», а також компанії «Нікдарія», СВК «Ягідки» та «Долина Агро».

Також на сторінках видання – польський досвід вирощування лохини, яким поділиться польський експерт Павел Ваврищук (компанія Polska Borowka).

Окрім того, читачі мають змогу ознайомитися з досвідом вирощування суниці садової у господарстві «Дедденс Агро», а також про діяльтність білоруського фермерського господарства «Сонюшко».

Не оминули й таку культуру, як жимолость. Про вирощування цієї культури розказала співвласниця розсадника «Фруктовий сад АТ» Анна Домбровська.

Журнал «Ягідник» – це не тільки відомі культури, а й нішеві. Так, читачі мають змогу дізнатися про новий перспективний сорт ірги, єдине право на розмноження якого має польський розсадник Plantin.

Про перший вітчизняний сорт аронії Всеслава розповіли «Ягіднику» Володимир Меженський, професор кафедри садівництва ім. проф. В. Л. Симиренка НУБіП України, доктор сільськогосподарських наук; Дмитро Рипан, директор ТОВ «Подільські саджанці» та В. Томчевський, магістр НУБіП України

Окрім того, в журналі «Ягідник» буде порушена проблема кооперації ягідівників. У ґрунтовній аналітичній статті будуть висвітлені основні проблеми, що стосуються кооперації в Україні, а також переваги та перспективи роботи у кооперативах.

А також традиційна рубрика – «Юридичний практикум» від фахівців ППФ «Пахаренко і Партнери».

Звісно, журнал висвітлить нові технології в ягідництві. Зокрема, читачів чекає інтерв’ю з директором польської компанії UNIDEX. Також обладнання для переробки ягід від польської компанії MEGA.

Журнал «Ягідник» об’єднує навколо себе всіх, хто хоче успішно вирощувати ягоди та розвивати галузь ягідництва. Адже це покрокова енциклопедія, як завдяки вирощуванню ягід отримувати хороший прибуток. Долучайтеся до кола успішних ягідівників!

З питань передплати на журналу звертайтеся за телефонами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Ірина Петронюк, тел..: +38 096 491 66 92

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Ірина Калюжна, тел: +38 096 45 87 682

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83.

Журнал «Ягідник»

Останні статті