Вийшов друком новий випуск журналу «Ягідник». Передплата триває!

 Вийшов друком новий випуск журналу «Ягідник». Передплата триває!

Презентуємо черговий номер єдиного в Україні профільного журналу «Ягідник», який присвячений технологіям ягідництва та популяризації споживання ягід. Лише актуальні новини, поради та досвід допоможуть Вашому бізнесу розвиватися та стати успішнішим. Ознайомитися зі змістом журналу можна тут.

2020 рік здивував багатьох не лише пандемією у всьому світі, але й погодними умовами навесні, як вплинули на весь ягідний сектор країни. Яка ж ситуація прогнозується на ягідному ринку України та світу цьогоріч? Про це розповіли експерти проєкту «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

Практичними порадами для ягідівників поділилися провідні українські ягідні господарства: ТОВ «Золоті гори» (Полтавщина), СОК «Ягідний рай» (Хмельниччина), «Диво ягода» (Харківщина) , «Еко-Парк» (Чернігівщина), «Беррі Прикарпаття» (Івано-Франківщина) тощо.

Як і в усіх випусках «Ягідника», кожній із ягідних культур (як популярних, так і нішевих) присвячена окрема рубрика. Тому на сторінках журналу читайте про досвід вирощування не лише лохини, суниці садової та малини, а й про ожину та смородину.

Ексклюзивна тема цього номера – вирощування спаржі, і розповідає про це ТОВ «Нікдарія» з Житомирської області, яка реалізує свою продукцію по всій Україні.

Невід’ємна частина «Ягідника» №2 – експертний погляд на актуальні питання. Про вплив природних факторів на розвиток і поширення шкідників у насадженнях суниці садової розповідає Ірина Барзо з ягідного кластера «Агровесна», а про розмноження малини й ожини – польський експерт Йоанна Ягла Нива (ТзОВ «Бжезна»). На питання щодо системи якості відповідає міжнародний аудитор із питань харчової безпеки Юлія Грифцова, а про управління ризиками втрати урожайності ягідних культур – агроном-консультант Олександр Бирька.

Окрім того, на сторінках журналу – чимало інформації про захист і живлення ягідників. Зокрема, читайте про живлення рослин у садовому біоценозі, необхідність внесення у насадження кальцію та мікоризацію саду.

І, звичайно ж, тема технологій зберігання, заморожування та переробки ягід – невід’ємної частини ягідництва, яка допомагає розвивати галузь, створювати додану вартість і виходити на нові ринки.  Про новітню та єдину в світі технологію переробки ягід HTD-technology розповідає компанія LiQberry. А досвідом заморожування ягід діляться компанії «Оріль-Еко» та ТОВ «ФРУКТОНА-ВН».

Обов’язкова частина «Ягідника» №2 – юридичний практикум від ППФ «Пахаренко і Партнери»,  фахівці якої розкривають юридичні нюанси світу ягідництва.

Про події ягідного сектора України, які відбулися цьогоріч, захист і живлення ягідних насаджень, а також багато інших цікавих матеріалів читайте у другому номері журналу «Ягідник». Долучайтеся до успішного ягідництва та станьте учасником ягідного світу!

Оформити передплату журналу «Ягідник» можна за телефонами:

+38 (0362) 60 88 21,

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126

Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com

Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net

Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті