Вийшов друком новий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації»

 Вийшов друком новий випуск журналу «Напої. Технології та Інновації»

Отримайте і ви свій екземпляр!

Раді повідомити, що вийшов друком журнал «Напої. Технології та Інновації» №3. Ознайомитися зі змістом журналу можна тут.

Журнал адресований для широкого кола читачів – і тих, хто задіяний у процесі виготовлення вин, тих, хто є дегустатором, сомельє, хто займається реалізацією напою, і тих, хто просто любить вино і прагне в ньому розбиратися. Тож покваптеся отримати свій екземпляр – оформивши передплату на єдиний в Україні фаховий журнал про виробництво напоїв.

Видання уже традиційно насичене різноманітною та актуальною інформацією про найкращі українські та світові винні проєкти. Про нові перспективи виноробні Шато Чизай та стратегію розвитку в ексклюзивному інтерв’ю журналу розповів новий виконавчий директор виноробної компанії Дмитро Шолудько. Про тонкощі технологій виготовлення питних медів та перспективи медоваріння в Україні розповів медовар, член Громадської організації «Гільдія медоварів України» Володимир Дмитрук. Інтерв`ю винного фотографа Арсена Федосенка – про інший бік виноробства, очима майстра фотографії.

Обов’язкова рубрика – репортаж з виноробного підприємства. У цьому випуску ми побували на сімейній виноробні Beykush winery. А про те, як хобі переросло у справу життя, розкаже Юрій Бондарчук, засновник Bondarchuk winery, невеликої виноробні під Києвом.

У рубриці «Зарубіжний досвід» – репортаж про грузинське виноробне підприємство «Шумі вайнері». Про американський досвід виноробства в США розповів український винороб з Одещини Ярослав Андрієць, який перебуває на стажуванні на одній з американських виноробень.

Окрім того, в журналі приділена увага й темі сучасного виноградарства – читайте статті Андрія Штірбу, завідуючого відділом виноградарства ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова» та колективу авторів з ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова».

Журнал «Напої. Технології та Інновації» охоплює не лише винну тематику. «Міцний крафт» читачі ознайомляться зі статтею про виготовлення джинів – виробника «Рябцев дистилері». «Крафтові дистиляти» – стаття про діяльність малих виробників дистилятів, за зустрічами і обговоренням на Форумі «Міцний крафт».

У фокусі номера – сучасні технологічні рішення для виноробства та виробництва напоїв. Так, свої надбання і технологічні новинки читачам журналу пропонують світові лідери галузі. Серед них такі компанії, як: Lallemand, Letina, A-Profi, Wood International, TAPI, Scharfenberger та ін.

Видавці постійно тримають руку на пульсі подій світу напоїв. Тож знайдете у номері репортажі та анонси важливих заходів галузіТакож у номері опублікований Календар винних заходів – в Україні та світі, де розповсюджуватиметься журнал.

Оформити передплату журналів медіагрупи «Технології та Інновації» можна за телефонами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Ірина Петронюк, тел..: +38 096 491 66 92

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +38 096 45 87 682

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, шеф-редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті