Вийшов друком черговий випуск журналу “Ягідник” – запрошуємо до передплати!

 Вийшов друком черговий випуск журналу “Ягідник” – запрошуємо до передплати!

Друзі-ягідівники й садівники! Презентуємо вам черговий випуск єдиного в Україні профільного журналу “Ягідник”, присвяченого розвитку ягідництва й популяризації споживання ягід.

Практичні поради для ягідівників підготували фахівці агрокластеру Agrovesna, господарі ФГ «Медова ягода» та ФГ «Ягідне МС», а також експерти компанії «Грасс Авеню».

У цьому випуску ми вітаємо наших партнерів та колег, Асоціацію “Ягідництво України”, з Днем народження та розповідаємо про їх новий проєкт – «VTrade Фрукти і Ягоди».

Сортування, кооперація, органічне виробництво – три теми, які на слуху в кожного, хто розвиває ягідний бізнес в Україні. Ми підготували думки та прогнози експертів, найкращі пропозиції та погляди для вас, аби бізнес кожного ягідівника приносив максимальні прибутки.

Українські експерти – Анна Луцько, Олександр Ярещенко, Олена Воробйова, Ігор Чечітко, Борис Карабанов, а також польські колеги Тадеуш Кусібаб та Павел Ваврищук – проведуть для наших читачів найкращі екскурсії на сторінках нашого видання та датуть перевірені поради з вирощування ягід і формування прибуткового господарства.

Ознайомитися із змістовим наповненням журналу і придбати новий номер можна тут.

Оформити передплату ви можете за тел.: +38 (0362) 60 88 21, а також зв`язатися з менеджером за тел: +38 097 968 95 16, +38 096 491 66 92, +38 097 65 43 126, +38 095 921 04 33 або надіслати заявку на e-mail:sad2017@ukr.net

ДОСТАВКУ ЖУРНАЛІВ ГАРАНТУЄМО.

Успішного вам бізнесу!

Журнал «Ягідник»

Останні статті