Всеукраїнський горіховий форум 2021 запрошує учасників у бізнестур на перспективне горіхове підприємство – «Горіх Полісся»

 Всеукраїнський горіховий форум 2021 запрошує учасників у бізнестур на перспективне горіхове підприємство – «Горіх Полісся»

3 вересня, у другий день Всеукраїнського горіхового форуму 2021, заплановано бізнестур на перспективне горіхове господарство Житомирщини – «Горіх Полісся». Всі охочі зможуть побачити, як застосовувати на практиці теоретичні знання, як побудувати успішний горіховий бізнес від саджанця й до великої плантації. Керівник господарства Олександр ВОЛОШЕНКО разом із головним агрономом підприємства Андрієм ГОМЕНЮКОМ поділяться досвідом вирощування горіхів, а також розкажуть, які підводні камені доводилося долати під час роботи на горіхових плантаціях.

«Горіх Полісся» – горіхове господарство на Житомирщині (Житомирська обл., Брусилівська міська рада, с. Хомутець), де вирощують 55 га фундука італійських сортів. Серед сортів, представлених у фундуковому саду – Барселонський, Tonda Gentile Romana тощо. Керівник горіхового саду каже, що майже всі  саджанці придбані за кордоном в компанії CORYLUS EST S.R.L (Італія). Одним із питань, яке Олександр Волошенко порушить під час бізнестуру, буде стосуватися вибору якісного садивного матеріалу. Як зрозуміти, що саджанець справді якісний? На що слід звертати увагу, вибираючи саджанці горіха? Із чого починати догляд за ними? Учасники бізнестуру почують відповіді на ці та інші питання від досвідченого горіхівника. Також буде можливість поставити запитання безпосередньо керівнику та головному агроному фундукового саду.

– У нашому саду переважає кущова форма вирощування фундука. Вона доволі рідкісна для України, адже більшість горіхівників нині вирощує штамбові культури. Також у нас є унікальна плантація чорного та білого трюфеля площею 11 га, за якою доглядаю вже 4 рік. Трюфель вступає в симбіоз із корінням фундука, поглинає додаткову вологу й віддає її рослині. Також цей гриб захищає коріння горіхів від цвілі. У результаті такого симбіозу збільшується урожайність фундука. Упродовж бізнестуру ми більш детально розповімо про цей симбіоз, а також про інші аспекти вирощування фундука, – ділиться Олександр Волошенко.

Окрім того, гості бізнестуру ознайомляться зі спринклерною системою зрошення, яку в саду компанії «Горіх Полісся» встановила компанія «Евкаліпт Р», Головний технологічний партнер Всеукраїнського Горіхового форуму. Олександр Волошенко поділиться особливостями зрошення фундукового саду. А Владислав Разкевич, засновник компанії «Евкаліпт Р», акцентує на особливостях роботи зрошувальної системи та її встановлення.

Розклад роботи впродовж 3 вересня:

09:00 – 09:30

Від’їзд учасників на бізнестур від   Конференц-Холу «Ірпінь»  (м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118-А)

13:30 – 14:30

Обід учасників бізнестуру.

Завершення програми.

Запрошуємо до участі в науково-практичній конференції «Всеукраїнський Горіховий форум 2021».

Умови участі в форумі:

В якості учасника –

Для виробників сільгосппродукції

Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)

Для не виробників сільгосппродукції –

Вартість участі – 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес-туру) – 2000 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації»«Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Членам Асоціації «Українська Горіхова Асоціація», «Укрсадпром», «Укрсадвинпром» знижка 10% на участь у конференції.

*знижки і пільги не сумуються.

УВАГА! Форум пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть систематично провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел.: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Директор проєкту Надія Ящук, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел.: +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел.: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.

Поселяє: «Конференц-Хол ІРПІНЬ» м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118-А

Телефон для бронювання номерів: +380672253058 (бронювання)

Номери, що доступні для бронювання:

Стандарт 3-місний – 1020 грн/ніч

Стандарт 2-місний – 920 грн/ніч

Стандарт 1-місний – 700 грн/ніч

Напівлюкс – 1050 грн/ніч

Люкс – 1250 грн/ніч

+ Сніданок 200 грн оплачується додатково.

Більше інформації про Всеукраїнський горіховий форум 2021 – ТУТ.

Журнал «Ягідник»

Останні статті