Відтепер херсонські кавуни ростуть… на Закарпатті

 Відтепер херсонські кавуни ростуть… на Закарпатті

Компанія «ТД «Є все», яка з Каховки Херсонської області релокувалася на Закарпаття, у перший сезон виростила кавуни. Наступного року херсонські фермери планують отримати під Ужгородом урожай баштанних не гірший, ніж на півдні, повідомляє начальник Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита на своїй сторінці у фейсбуці.

– Внаслідок окупації Херсонщини було захоплено тисячі гектарів землі, на яких вирощували кавуни й інші сільськогосподарські культури. Для того, щоб продовжити свою діяльність, у наш регіон релокувалося ТОВ «ТД «Є все, – зазначив Віктор Микита.

Він додав, що після аналізу кліматичних умов і ґрунту компанія вирішила взяти для обробки 4 гектари землі в Ужгородському районі.

На закарпатській землі херсонські фермери прямим посівом висіяли кавуни. Перший врожай отримали на рівні 25-30 т/га. На Херсонщині цей показник був 40-45 т/га. 

– Водночас власник підприємства зазначає, що сіяли кавуни прямим посівом без підготовки розсади. Наступного року прогнозований урожай кавунів буде близько 40 т/га, – пояснив керівник ОВА. 

Читайте також: Презентуємо програму конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

Журнал «Ягідник»

Останні статті