В Україні з’явиться Національний каталог експортерів «органіки»

 В Україні з’явиться Національний каталог експортерів «органіки»

Офіс з просування експорту створить Національний каталог українських експортерів харчової органічної продукції, повідомляє пресслужба відомства. Його мета – об’єднання та консолідація усієї наявної інформації про українських виробників харчової органічної продукції.

Зазначається, що каталог надасть можливість отримати пасивний пошук нових партнерів за кордоном для експорту органічної продукції, підвищити просування впізнаваності бренду компанії та продукції серед гравців світового ринку, приєднатися до органічної онлайн-конференції, під час якої будуть присутні представники іноземних компаній, а також отримання актуальної аналітичної інформації та потенційних партнерських запитів міжнародних компаній від Офісу з просування експорту.

Фінальна версія вебкаталогу буде опублікована на міжнародних органічних ресурсах та поширена серед потенційних партнерів у країнах Європейського Союзу, наголосили у відомстві.

Наступним кроком у просуванні українських органічних експортерів стане створення онлайн-каталогу на міжнародній версії експортного вебпорталу, який буде запущений навесні 2021 року.

Нагадаємо, Україна може стати основним світовим експортером органічної продукції.

Журнал «Ягідник»

Останні статті