В Україні виростили найбільшу ягоду лохини

 В Україні виростили найбільшу ягоду лохини

Компанія СВК «ЯГІДКИ» з Київщини, яка під торговою маркою BigBlue вирощує органічну лохину, виростила найбільшу в Україні ягоду, повідомляє ICTV. Вага ягоди лохини – майже 9 г, а діаметр сягає 3,05 см. Ягода-рекордсменка виросла на кущі сорту Чандлер.

– У нас цьогоріч, як і в попередні роки, виросло декілька ягід-рекордсменок, але лише нині ми наважилися зафіксувати розмір на рівні рекорду, – розповідає засновник компанії СВК «ЯГІДКИ» (ТМ BigBlue) Олег Науменко. – Важливо, щоб Україна почала дивувати і вітчизняних покупців, і закордонних, адже, повірте, за нашими рекордами дуже уважно стежать за кордоном, зокрема в  Європі, Об’єднаних Арабських Еміратах тощо. Це підвищує цікавість до України загалом і до нашої агроекологічної продукції зокрема.

Наразі на підприємстві СВК «ЯГІДКИ» триває збір урожаю. З одного куща там збирають 2 кг ягід. Цьогоріч, розповідає власник компанії, тішить не лише гарний урожай, а й розмір ягід.

Рекорд найбільшої ягоди лохини, вирощеної за органічної технологією, зафіксували експерти Національного реєстру рекордів України. За їхніми словами, це перше зафіксоване досягнення серед ягід в Україні.

Нагадаємо, підприємство СВК «ЯГІДКИ» на 55 га вирощує сертифіковану органічну лохину, працює з українськими та закордонними покупцями, також експортує свою продукцію за кордон.

Журнал «Ягідник»

Останні статті