В Україні виготовляють їстівний ягідний чай

 В Україні виготовляють їстівний ягідний чай

Українська сімейна компанія Brancho виготовляє унікальні крафтові екологічні ягідно-фруктові роли, чипси та фруктово-ягідний чай. Свою продукцію компанія реалізовуює не лише на внутрішньому ринку, але й намагається її експортувати, повідомляє newfood.media. Так, нещодавно підприємство презентувало свою товари на найбільшій виставці у Скандинавії Nordic Organic Food Fair 2022.

Серед ексклюзивних новинок Brancho – перекус у вигляді фруктових ролів. Унікальним є те, що ягоди та фрукти для снеків не підварюють. Щоб зберегти корисні властивості, свіжу сировину перетирають, а потім підсушують при температурі 45 градусів.

Цікавою позицією асортименту компанії є їстівний чай. Це новий формат снеку у вигляді поєднання натурального гарячого напою та фруктово-ягідної суміші, яка проходить попередню регідрацію.

– У наших снеках лише те, що створила сама природа. Жодного цукру, барвників, консервантів, желатину, згущувачів тощо, – зазначають у компанії Brancho.

У листопаді 2022 року Brancho стала одним із 6 українських виробників натуральної продукції, які вперше презентували свої товари для споживачів Данії та Швеції.

Читайте також: USAID підтримуватиме створення в Україні переробних підприємств

Журнал «Ягідник»

Останні статті