В Україні стартує вексельна програма для аграріїв

 В Україні стартує вексельна програма для аграріїв

З 1 грудня в Україні розпочалася вексельна програма для аграріїв під 0,01% на купівлю продукції компанії BASF, що реалізовується спільно з «Райффайзен Банк». Програма розрахована на нових споживачів продукції, мінімальна сума векселя становить 500 тис. грн, а розрахуватися за нього аграрії зможуть у кінці сезону, коли вони отримають кошти за вирощену продукцію.

– Це практично безкоштовний вексель, який ще не був доступний на ринку України, ініціатива не має аналогів, – зазначає керівник відділу впровадження стратегії продажів та цифрових технологій BASF Agricultural Solutions Юрій Журавель.

Вексельна програма під 0,01% діє у випадку, якщо аграрій раніше або впродовж 2 сезонів не купував ЗЗР чи насіння компанії BASF. Далі потрібно заповнити форму-заяву на сайті та визначитися із сумою векселя, яка має бути не менша за 500 тис. грн. Після отримання позитивної відповіді дочекатися дзвінка від банку й оформити кредитну лінію або ж підтвердження щодо векселя, якщо кредитна лінія вже відкрита. Далі потрібно лише отримати продукцію BASF від дистриб’ютора, авалювати вексель у банку й розплатитися ним з постачальником.

Читайте також: ЄБРР надав кредит українському експортеру заморожених ягід

За програмою «5-7-9» аграрії отримали 55,8 млрд грн кредитів

Журнал «Ягідник»

Останні статті