В Україні скасовано податкові перевірки до кінця травня

 В Україні скасовано податкові перевірки до кінця травня

У зв’язку з карантином через поширення коронавірусу в Україні запроваджено мораторій на податкові перевірки суб’єктів господарської діяльності. Про це повідомила прес-служба податкової на своїй сторінці у Telegram.

“З 18 березня 2020 по 31 травня 2020 року запроваджено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок, крім перевірок з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість”, – йдеться у повідомленні.

Однак, як пояснюють податківці, якщо перевірки були завершені навіть за день до карантину (17 березня), за їх результатами контролюючим органом забезпечується оформлення актів (довідок) перевірок та надіслання (вручення) платникам податків податкових повідомлень-рішень з дотриманням порядку та термінів.

“Введення мораторію на проведення перевірок не позбавляє платників податків права подавати заперечення до актів перевірок, завершених до запровадження мораторію, та оскаржувати прийняті за їх результатами податкові повідомлення-рішення”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, платникам податків доцільно розглянути можливість надання додаткових доказів та інформації поштою або в електронному вигляді.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *