В Україні – рекордно низькі ціни на кавуни

 В Україні – рекордно низькі ціни на кавуни

Останнім часом упродовж кожного тижня в Україні фіксується падіння ціна на кавуни, і перспективи зниження цін поки ще не вичерпані. Про це повідомляє EastFruit.

Наразі середня оптова ціна якісного кавуна в виробничих регіонах України не перевищує 0,8 грн/кг (приблизно 0,03 дол.) Це більш ніж вдвічі менше, ніж в аналогічний період 2020 року, і ця ціна – найнижча за останні чотири сезони.

З огляду на те, що сезон кавуна цього річ почався із запізненням на два тижні до середніх багаторічних термінів, стартові ціни на нього були значно вищими, ніж зазвичай. Ще 16 липня 2021 року кавун оптом продавали за 12 грн/кг (0,45 дол.). З початку сезону оптова ціна на кавун в Україні обвалилася відразу в 15 разів!

Подібного зниження цін на кавун, за словами виробників, не було ніколи. З огляду на більш пізній, ніж зазвичай, початок сезону, пропозиція кавуна на ринку може продовжувати рости ще не менше двох тижнів, що може ще більше обвалити ціни. Виробники побоюються, що збирати кавуни стане просто невигідно.

Читайте також: до Києва прибула баржа з кавунами.

В Україні зменшилися площі насаджень кавунів.

Журнал «Ягідник»

Останні статті