В Україні обговорять розвиток агросектора в умовах Європейського зеленого курсу

 В Україні обговорять розвиток агросектора в умовах Європейського зеленого курсу

12 березня відбудеться онлайн круглий стіл «Український агросектор в умовах Європейського зеленого курсу: виклики та можливості». Захід організовує Українська асоціація бізнесу та торгівлі в партнерстві з Global 100% RE Ukraine та бізнес-школою МІМ.

Європейський зелений курс (ЄЗК) – масштабна та багатофункціональна програма дій ЄС, спрямована на боротьбу зі змінами клімату. Ініціатива передбачає низку інновацій та змін, що стосуються всіх без винятку галузей економіки ЄС, передусім, промисловості та аграрного сектору.

Враховуючи, що близько 40% українського експорту припадає саме на європейські ринки, вітчизняні підприємці стикнуться із необхідністю адаптації до нових європейських трендів. Насамперед, це стосується агровиробників як локомотиву українського експорту в ЄС.

Участь в обговоренні візьмуть представники профільних міністерств України, Торговий представник України, керівники бізнес-асоціацій, громадських спілок, народні депутати України, також представники провідних агрокомпаній.

Зареєструватися для участі в круглому столі можна тут.

Журнал «Ягідник»

Останні статті