В Україні можна офіційно купити сорти малини Полка та Полана

 В Україні можна офіційно купити сорти малини Полка та Полана

Компанія «Плантекс» з села Микулинці Вінницької області, цього сезону продаватиме сертифікований садивний матеріал сортів малини Полка та Полана. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє асоціація «Укрсадпром».

– ТОВ «Плантекс» – перший український розсадник, який уклав ліцензійну угоду на такі відомі сорти малини, як Полка та Полана, і вже в поточному сезоні постачатиме елітний сертифікований матеріал цих сортів вітчизняним виробникам, – йдеться у повідомленні. 

Додається, що «Плантекс» реалізує саджанці вітчизняним комерційним виробникам ягід, садовим центрам, інтернет-магазинам, а також офіційно експортує садивний матеріал в Казахстан, Грузію, Молдову та країни ЄС.

Цей розсадник ягідних культур був створений три роки тому українськими та  англійськими  науковцями і вирощує сертифікований садивний матеріал малини, чорниці (лохини) високорослої, ожини та жимолості. Підприємство вирощує саджанці за сучасними технологіями з висококваліфікованим технологічним наглядом, має власну лабораторію in vitro розмноження.

Читайте також: Думка фахівця: до Великобританії треба експортувати ягоди

Журнал «Ягідник»

Останні статті