V МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ: ВІД ЗЕМЛІ ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ» – РУХАЄМОСЬ ЛИШЕ ДО НОВИХ ЦІЛЕЙ!

 V МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ: ВІД ЗЕМЛІ ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ» – РУХАЄМОСЬ ЛИШЕ ДО НОВИХ ЦІЛЕЙ!

Популяризація та впровадження сучасних технологій вирощування й переробки фруктів, ягід і горіхів, сприяння відродження традиційних українських напоїв на основі фруктів, ягід і меду та виробництву продуктів з доданою вартістю – незмінна мета Міжнародної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту»

Перша конференція відбулась у липні 2016 року у Львові. Тоді учасниками заходу стали близько 300 представників садівничої та переробної галузей з усіх куточків України та зарубіжжя. У конференції також взяли участь і обговорили актуальні питання садівництва і переробки представники компаній з Казахстану, Німеччини, Австрії, а також Голландії.  На другий день відбувся бізнес-тур на кращі підприємства Львівської області: садівниче підприємство «Євросад» (м.Мостиська) ягідне «Агрофрутіка Бишків», з відвідуванням сучасного підприємства з заморожування ягід «Галфрост», і на переробне підприємство «Чавко» (м.Львів ).

ДИВИТИСЬ ФОТО з конференції 2016 року

Вже у червні 2017 року у Вінниці організатори надали реальний шанс садівничим, ягідним та горіховим підприємствам вийти на нові ринки збуту шляхом впровадження інноваційних технологій переробки, а також продемонстрували перспективність цього напряму.  Два насичені подіями дні, більш ніж 300 учасників зі всіх регіонів України, Італії, Німеччини, Грузії, Австрії та Польщі, 50 стендів виставки, десятки інноваційних рішень, європейський досвід та масштабний бізнес-тур за трьома напрямками. Головним акцентом конференції стала переробка та збут продуктів заморозки, консервування, сушки, сублімації, виготовлення джемів, пюре, соків та настоянок на основі фруктів і ягід.

ДИВИТИСЬ ФОТО з конференції 2017 року 

Побачити інноваційні технології та обладнання провідних виробників в дії, перейняти успішний досвід колег учасники конференції мали нагоду під час масштабного бізнес-туру, який складався з трьох напрямків й відвідин компаній ТОВ «Еко Ніка» ,«Агро-Еталон», «Поділля» та «Аграна Фрут».

Ексклюзивно для горіховодів організатори конференції влаштували тур до горіхового господарства «Єфрем», де його власник, відомий горіховод-селекціонер Іван Юкал та засновник фірми SunBerry Ukraine Олександр Джига поділилися своїм досвідом та розкрили тонкощі заснування і догляду за садом.

Червень 2018 року – конференцію проводили у Києві. Тоді захід став не тільки вдалим майданчиком для обміну досвідом, отримання нових знань, а й базою для консолідації зусиль виробників товарів категорії – від землі до готового продукту, провідних компаній, галузевих організацій, представників МінАПК щодо формування нової стратегії та розвитку всієї галузі, яка вже стає джерелом національних брендів, що звеличать Україну на світовій арені й стануть стовпами внутрішньої економіки.

ДИВИТИСЬ ФОТО з конференції 2018 року

21 червня учасники конференції в рамках бізнес-туру відвідали дослідні ділянки Інституту садівництва НААН та ФГ «Валентина». Провідні науковці закладу організували для учасників конференції невеликий семінар, під час якого презентували новітні розробки в садівництві і ягідництві, продемонстрували гостям свої насадження плодових та ягідних культур з інноваційними технологіями вирощування, провели презентацію плодів, вирощених на експериментальних ділянках Інституту, а також відповіли на всі запитання своїх колег-садоводів.

Минулоріч садівників з усієї України радо вітали Черкаси. Розуміючи актуальність теми для розвитку країни в цілому, конференцію підтримали Міністерство агропромислової політики і продовольства, Черкаська обласна державна адміністрація та ГС «Укрсадвинпром», за участю якої було вперше проведено конкурс «Народна Дегустація соків прямого віджиму».

Головним організаційним партнером виступила компанія МАЇС, яка приймала бізнес-тур конференції 22 березня: учасники відвідали сади підприємства, цех з виготовлення соків прямого віджиму, комплекс сортування та зберігання, Горіховий центр «Залісся».

ДИВИТИСЬ ФОТО з конференції 2019 року

Яскравою ілюстрацією цього на практиці, а також можливістю заявити про себе для виробників став конкурс «Народна дегустація соків прямого віджиму», який проводився протягом всього конференц-дня. 10 виробників представили 20 зразків різного соку прямого віджиму у трьох номінаціях. В кожній було обрано трійку лідерів.

Цього року – програма буде не менш насиченою! На учасників чекають актуальні теми, інновації, нові бізнес-рішення, презентації від українських та європейських виробників, експертів та практиків галузі. Захід стане головним майданчиком для обміну ідеями та об’єднання всіх гравців цього ринку!

Традиційно програма конференції включає вагомі частини:
– Обговорення проблем галузі та шляхи їх вирішення
– Сучасні технології вирощування та успішного садівництва
– Круглий стіл “Напої на базі продукції садів, ягідників: реальний бізнес і перспективи його розвитку»
– Переробка та зберігання фруктів і ягід: технології та інновації.
– Горіховий форум – в окремій залі з 10.00 до 16.00

В рамках конференції відбудеться Народна Дегустація соків прямого віджиму із фруктів і ягід, із врученням медалей і дипломів переможцям. Підведення підсумків Народної Дегустації і вручення нагород відбудеться по завершенню конференц-дня, на святковому фуршеті.

А також в рамках конференції – презентація та дегустація продукції, виготовленої на базі фруктів, ягід і горіхів, у тому числі з додаванням меду: цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів, а також напоїв: вин, настоянок і наливок, сидрів, сиропів, міцних напоїв і т.д.

Традиційно під час конференції відбудуться виставка обладнання, техніки і технологій від українських та іноземних компаній.

23 жовтня учасники конференції зможуть взяти участь у бізнес-турі на кращі садівниче і переробне підприємства Львівської області – ФГ “ГРІН ГАРДЕН” та GP-Group.

Реєстрація вже розпочалася! Записуйтесь і ви!

Умови участі в конференції:

В якості учасника:
Для виробників сільгосппродукції

Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)
+ БОНУС! Передплата 2021 рік «Садівництво і Виноградарство& Горішник& Напої. Технології Інновації» (5 разів на рік) за 300 ГРН!!!! (повна ціна 550 грн); «Ягідник» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 650 грн)

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)
+ БОНУС! Передплата 2021 рік «Садівництво і Виноградарство& Горішник& Напої. Технології Інновації» (5 разів на рік) за 300 ГРН!!!! (повна ціна 550 грн); «Ягідник» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 650 грн)

Для не виробників сільгосппродукції:
Вартість участі – 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 2000 грн.

Акційна ціна на журнал також можлива.
* акція діє при оплаті однією сумою
* акції не сумуються

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).
*акції не сумуються.

Конференція проходить за підримки галузевих асоціацій – УКРСАДПРОМ, Гільдія Медоварів України, Українська Горіхова асоціація

Членам Асоціації УКРСАДПРОМ – знижка 10%!

Медіа-партнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник» www.techdrinks.info, www.jagodnik.info

Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани

Координатор проекту: Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682
Олена Кирилюк, тел.: +38 098 558 41 01
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126

Директор проекту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, шеф-редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Партнери по поселенню:
готель “Варшава”, http://warszawa-hotel.com.ua/
Рецепція : +38 (032) 224 53 35; +38 (067) 516 77 73; +38 (093) 511 77 73

готель “Писанка”, https://pysanka-hotel.virtual.ua/ru/
Рецепція: +38 (032) 294 51 35, +38 (098) 477 57 53

надають 10% для учасників конференції (при бронюванні по звінку в готель).

Журнал «Ягідник»

Останні статті