В Івано-Франківську відбувся перший ZAHID BERRY FEST

 В Івано-Франківську відбувся перший ZAHID BERRY FEST

Усі фото – з мережі “Фейсбук”

13-14 серпня на Івано-Франківщині відбувся перший сімейний ягідний фестиваль ZAHID BERRY FEST у синергії з IV Національним конгресом «Ягідництво та кооперація-2021». Організатори заходу – фермерське господарство «Беррі Прикарпаття», асоціація «Ягідництво України» і ГС «Інноваційне фермерство та кооперація». Генеральним партнером фестивалю стала компанія «Еко Беррі», а інформаційним – проєкт «Ягідник».

Програма фестивалю ZAHID BERRY FEST була насичена: і виступи артистів, і майстер-класи, і ярмарок, і атракціони для дітей, і встановлення рекордів. Окрім того, відбувся бізнес-тур на підприємство «Еко Беррі», під час якого учасники заходу дізналися більше про роботу господарства та про кооперацію виробників і переробників ягід. Також учасники фестивалю мали змогу познайомитися з діяльністю господарства «Беррі Прикарпаття» – співорганізатора фестивалю.

– Ми організували бізнес-тур на наше господарство, я показував, як вирощуємо суницю садову, та розповідав, як можна професійно цим займатися,  – розповідає керівник фермерського господарства «Беррі Прикарпаття» Богдан Лутчин. – Загалом я задоволений тим, як відбувся ZAHID BERRY FEST. Усі гості фестивалю мали чим зайнятися та могли проводити час у тій зоні, яка їм сподобалася найбільше. Окрім того, під час ZAHID BERRY FEST відбувався ярмарок, де відвідувачі, яких налічувалося понад 6 тисяч, могли придбати ягоди суниці, малини, ожини, лохини, а також саджанці ягідних культур. А один із гостей фестивалю, ягідівник з Волині Сергій Новосад, аби підтримати проведення нашого фестивалю, безкоштовно роздав відвідувачам близько 10 тисяч саджанців лохини.

За словами Богдана Лутчина, вже заплановане проведення другого ZAHID BERRY FEST наступного року.

– Але ми будемо розширювати формат і час проведення фестивалю, бо одного дня – замало. Окрім того, ми плануємо облаштувати ягідне містечко, зробити окремі відпочинкові зони, покликати артистів, а також розширити географію учасників, запросивши ягідівників з інших областей та великі компанії. Для цього ми плануємо додати формат проведення столу переговорів, щоб учасники мали змогу укладати контракти та налагоджувати нові співпраці, – зазначив Богдан Лутчин.Оксана МАРЧУК

Читайте також: ZAHID BERRY FEST – ягідний фестиваль із присмаком благодійності.

Журнал «Ягідник»

Останні статті