В італійському Ріміні з успіхом пройшла виставка Macfrut

 В італійському Ріміні з успіхом пройшла виставка Macfrut

В Італії 4-6 травня відбулася міжнародна виставка свіжих продуктів Macfrut-2022. Участь у заході взяли 38 500 відвідувачів, що на 18 % більше, ніж у вересні 2021 року. На площі 40 000 м2 були представлені 830 експонентів, 28 % з яких приїхали з-за кордону: Європи, Африки, Азії тощо. Про це повідомляє пресслужба виставки. Зокрема, участь у заході взяли компанії Unitec, Advice&Consulting, Tomra, Fruit Control Equipments та інші. Цьогоріч відвідала виставку Macfrut й співзасновниця медіагрупи «Технології та Інновації» Надія Ящук.

– Незважаючи на те, що у всьому світі існує велика невизначеність і напружена атмосфера через війну в Україні, нинішня виставка Macfrut пройшла з великим оптимізмом, – зазначив президент Macfrut Ренцо Піраччіні.

Що стосується програми заходу, то на виставці було представлено багато пропозицій, що доводить, що під час Macfrut досліджуються й обговорюються технічні проблеми, з якими зіштовхується галузь.

Зокрема, в межах виставки відбулися Міжнародний черешневий симпозіум, який залучив понад 350 експертів і великих гравців з усього світу, а також Spices&Herbs Global Expo – перша в Європі виставка, присвячена прянощам, лікарським травам і ароматичним травам. Окрім того,  під час третього Tropical Fruit Congress в центрі уваги було авокадо, а в межах міжнародного форуму Biosolutions були представлені природні продукти захисту рослин, харчування та біостимуляції.

Також уваги заслуговує й Macfrut Field Solution – велика подвійна динамічна зона, де були продемонстровані основні польові технології, зокрема іригаційні системи, а також системи покриття та датчики, які застосовуються для вирощування черешні та сільського господарства.

Читайте також: UNITEC взяла участь у Міжнародному симпозіумі з вирощування вишні

«Як бджола» продовжує висаджувати суницю альпійську

Журнал «Ягідник»

Останні статті