В Австралії через карантинні заходи знищують плантації суниці

 В Австралії через карантинні заходи знищують плантації суниці

Виробники суниці садової в Південному Уельсі та Вікторії обурені впливом карантинних заходів COVID-19 на продажі продукту в регіоні. У зв’язку зі зменшенням попиту вони змушені знищувати частини власних насаджень, аби не працювати в збиток, повідомляє abc.net.au.

Президент Асоціації виробників полуниці Квінсленду Адріан Шульц зазначив, що в пік вегетаційного сезону ягоди попит скоротився на 50% у зв’язку з обмеженнями торгівлі, яка пов’язана з епідемією коронавірусу.

– Це сенсорний продукт, адже люди бачать суницю садову на прилавках і тоді купують. Тому нам потрібні покупці, які проходять через великі магазини, магазини фруктів та овочів. Відсутність ресторанів, кафе, пекарень, торгових магазинів також має значний вплив, – розповів голова асоціації.

Фермери в Квінсленді знищують плантації красивих стиглих ягід, оскільки ціна на суницю садову падає нижче собівартості продукції.

– Середня вартість виробництва суниці садової становить приблизно $1,30 за 250 г. Натомість деякі супермаркети продають суницю за $1, аби реалізувати залишки ягід», – повідомив Адріан Шульц.

Тому виробники розіслали SOS-сигнали, просячи австралійців скористатися низькими цінами та купити їхню суницю та врятувати ягідники від знищення.

Читайте також: Цьогоріч урожай суниці садової в Іспанії збільшився

Як створити український бізнес на суниці садовій

У першому півріччі Туреччина подвоїла експорт суниці садової

Журнал «Ягідник»

Останні статті