Увага: вийшов друком новий випуск журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.»!

 Увага: вийшов друком новий випуск журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.»!

Шановні читачі, зустрічайте новий випуск спеціалізованого журналу «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» & «Горішник» №4–5, який уже невдовзі поїде до своїх передплатників. Це останній цього року номер, у якому читачів чекає море ексклюзивної інформації. Її можна використовувати як задля розвитку свого бізнесу завдяки перейманню успішного досвіду відомих садівничих підприємств, так і для пошуку нових партнерів тощо. Робота впродовж цього складного року дала зрозуміти: головне – згуртованість та взаємопідтримка, зокрема і в інформаційному аспекті. Завдяки цьому ми рухаємося далі та не втрачаємо орієнтирів. Отож, що чекає читачів у новому журналі?

У новому номері журналу «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» & «Горішник» читайте про репортаж із найбільшої міжнародної виставки яблучного сектору InterPOMA, яка відбулася 17–19 листопада в Італії.

Як малі та середні фермери можуть вийти на зовнішній ринок? Про це розповіла національна менеджерка Міжнародного Торгового Центру (ITC) Альона Коломойцева.

Великий тематичний блок журналу – вирощування яблук. Так, читайте інтерв’ю з фінансовим директором компанії «Сади Донбасу» Сергієм Остапцем про те, як працює компанія нині, як вдається триматися та працювати далі. Як виростити якісне товарне яблуко, розказали у ФГ «Пріма», а інноваційні сорти яблук презентував європейський розсадник Griba.

Про перспективні сорти зерняткових та кісточкових розповіли представники компанії Fleuren.

Систему захисту грушевих насаджень від грушевого галового кліща у  виробничому сезоні 2023 року презентував Юрій Яновський, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри захисту і карантину рослин Уманського національного університету садівництва МОН України. Також читачі мають змогу дізнатися, як виноградар-селекціонер Анатолій Бачинський створює морозовитривалі сорти винограду.

Про переробку як напрямок розвитку садівничого бізнесу розказали засновники ТМ «Тростинка». Про зміни властивостей ґрунтів під дією добрив та краплинного зрошення поливною водою різної якості розповіли С. В. Рябков, д-р с.-г. наук, ДП «Проектно-технологічне бюро» ІВПіМ НААН України; Л. Г. Усата, ст. наук. співробітник ІВПіМ НААН України;   Н. А. Діденко, канд. с.-г. наук ІВПіМ НААН України.

Читайте і про біодинамічне землеробство, його стан, переваги та перспективи. Про це розказав Віталій Воронцов з компанії ArgoCare. Також на сторінках видання – ексклюзивне інтерв’ю з керівником компанії «Сад ОК» Наталією ЛУТ та власником компанії SPINAZZE про опорні та захисні системи для саду.

Про виклики сезону 2022 та захист саду від хвороб читачам журналу розказали представники компанії BASF. Також читачі можуть дізнатися про новітні фунгіциди для захисту кісточкових від компанії «Сингента». Препарати для садівництва та овочівництва презентувала компанія «Байєр–Україна». Про біологічний метод як складник екологічно безпечного захисту яблуні розповів Михайло Гунчак, к.с.-г.н. з Чернівецької філія державної установи «Інститут охорони ґрунтів України».

Читайте на сторінках нового журналу і про овочівництво. Так, про розсадну цибулю як перспективну овочеву культуру для сезону 2023 розказав Віктор Васін, к.б.н., фахівець із підрозділу насіння овочів компанії «Байєр–Україна». А сучасні технології краплинного зрошення овочевих культур презентував Андрій Шатковський, доктор сільськогосподарських наук, професор, чл.-кор. НААН Інститут водних проблем і меліорації НААН. Якісне насіння овочевих культур презентувала компанія «Енза Заден Україна».

Ексклюзив номера – досвід вирощування та переробки амаранту в компанії «Двіпа» (Дніпропетровська область).

Частина видання – журнал у журналі «Горішник». Так, читачі мають можливість помандрувати у ФГ «Сади Полісся», що на Рівненщині, де вирощують фундук та вишні. Катерина Удовиченко, канд.біол.н., завідувач відділу Інституту Садівництва НААН України, у науковій статті розказала, де ховається справжня небезпека для горіхових садів та можливості її уникнення, а також про фактори впливу на плодоношення та формування якості горіха.

Ознайомитися та безкоштовно завантажити новий випуск журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.» у форматі PDF можна тут.

Завантажити попередні випуски журналів «Садівництво та Овочівництво. Т.І.» можна тут.

Оформити передплату, придбати друкований випуск журналу або купити видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся:

Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Анна Панкратенкова, +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Ірина Петронюк, +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com

Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на електронних та друкованих ресурсах. Якщо ви хочете, щоб у наступному номері журналу ми написали саме про ваше господарство або підприємство, про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення, – ми з радістю напишемо і опублікуємо статті та новини в журналах і на сайтах «Ягідник» і «Садівництво і Овочівництво. Т.І.».

Журнал «Ягідник»

Останні статті