Увага, акція: знижка 30% на всю рекламу на сайті «Ягідник»!

 Увага, акція: знижка 30% на всю рекламу на сайті «Ягідник»!

Тільки зараз сайт «Ягідник» пропонує рекламодавцям акцію – знижку 30% на розміщення будь-яких банерів, новин, статей і пресрелізів за умови оформлення замовлення на 2 місяці.

Реклама на такому популярному сайті – це швидкий і дієвий спосіб заявити про себе та продемонструвати свій продукт, адже щодня наш ресурс відвідує близько від 400 до 900 користувачів (у місяць – до 17 тисяч переглядів). При цьому кількість відвідувань сайту кожного місяця, починаючи з січня, зростає. Тому реклама, розміщена на сайті має низку переваг. Зокрема, завдяки банерам на головній сторінці відвідувачі сайту мають можливість відразу перейти на ваш продукт. Також такі банери забезпечують широке охоплення аудиторії, яка відвідує сайт проєкту «Ягідник».

Банери на сторінці розділу дозволяють рекламувати комплексні рішення для багатьох рослин, а банери на сторінці наукової статті націлюють вашу рекламу на зацікавлених відвідувачів конкретної теми чи проблеми, яка описана в статті. Вони також забезпечують високий трафік відвідування, адже статті просуваються у соціальних мережах – на сторінках «Журнал «Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації».

З кожним місяцем зростає й аудиторія й фейсбук-сторінки «Журнал «Ягідник», наразі кількість читачів сторінки – 4200. Охоплення дописів у середньому сягають 3-4 тисячі показів.

Ресурси проєкту «Ягідник» покликані сприяти поширенню інформації про діяльність ягідних підприємств, виробників і переробників ягідної продукті, а також стан галузі та нові розробки на ринку технологічного оснащення і сировини.

Сьогодні проєкт – це журнал «Ягідник», сайт jagodnik.info фейсбук-спільнота «Журнал «Ягідник» та Instagram-сторінка, які стали ефективними інформаційними майданчиками не лише для фахівців, але й для всіх, кого цікавлять ягоди та ягідний бізнес. Головним завданням «Ягідника»  залишається щоденне інформування читацької аудиторії про здобутки українських ягідних підприємств, досвід виробників ягід і маркетингові знахідки.

Також проєкт “Ягідник” реалізує довготривалі піар-кампанії для ягідничих господарств і технологічних підприємств, пропонує публікацію новин, повідомлень про події та прес-релізів компаній, а також інформації про впровадження інновацій у виробництво та наукових статей про передові технології.

Звертайтеся за телефонами:

+38 068-568-58-22,

+38 067-238-18-51

Або на e-mail: rnadia@ukr.netreklama.nti@ukr.net

Журнал «Ягідник»

Останні статті