USAID підтримуватиме створення в Україні переробних підприємств

 USAID підтримуватиме створення в Україні переробних підприємств

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час Київського міжнародного економічного форуму акцентував на трьох перевагах України, які дадуть можливість швидко відновитися: людський капітал, переробні підприємства, розвиток ВПК. Саме розвиток переробних підприємств, за його словами, з наступного року підтримуватиме USAID (Агентство США з міжнародного розвитку), повідомляє пресслужба Кабміну.

Як наголосив Дмитро Шмигаль, Уряд України зацікавлений у збільшенні додатної вартості, тому вже зараз підтримує створення переробних підприємств у середньому бізнесі через грантові програми єРобота. Крім цього, досягнута домовленість з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) про підтримку цього напрямку з наступного року.

– Уряд також продовжує підтримку українських виробників. За час війни Україна домовилася про зону вільної торгівлі з ЄС, Канадою, Великою Британією, Австралією. Працюємо над продовженням цих угод, а також маємо низку проектів угод для підписання найближчим часом, – зазначив Прем’єр-міністр.

Читайте також: Лідери грантових програм – яблука та лохина

Журнал «Ягідник»

Останні статті