USAID надасть понад 36 мільйонів субгрантів на ефективне зрошення

 USAID надасть понад 36 мільйонів субгрантів на ефективне зрошення

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує аграріїв подавати концепції проєктів на одержання субгранту для впровадження нових технологій зрошення, енерго- та водозберігаючого обладнання та автоматизації зрошення у пілотних організаціях водокористувачів. Про це повідомляють у Мінагрополітики.

– Мета цієї субгрантової програми полягає у просуванні процесу земельної реформи, сприянні інноваціям у зрошенні, розширенні прав і можливостей земле- та водокористувачів, аби допомогти  їм запровадити сучасне зрошення через впровадження нових технологій і автоматизацію зрошення, закупівлю та встановлення енерго- та водозберігаючого обладнання для скорочення непродуктивних втрат води, зменшення споживання енергії та збереження родючості ґрунту, – йдеться у повідомленні.

Діяльність за цим субгрантами передбачає розробку та реалізацію 2-х пілотних проєктів для організацій водокористувачів у Одеській та Черкаській областях – у районах, де зараз не ведуться бойові дії та де є потреба у відновленні або модернізації зрошувальних систем. Територія обслуговування одного пілотного проекту має становити не менше 200 гектарів. Програма USAID AГРО планує надати до 36,6 мільйона гривень за допомогою 2-х субгрантів (до 18,3 мільйона гривень на один субгрант одній організації водокористувачів). Остаточна сума залежить від діяльності в рамках договору субгранту та остаточних переговорів.

Отримувачі субгрантів мають внести не менше 30% від загального бюджету субгрантового проекту. Субгрант надається для проведення робіт на існуючих (облікованих) зрошуваних землях або таких, на яких в попередні роки проводився полив та розташовані/були розташовані зрошувальні мережі. Кошти субгранту не можуть бути використані для кредитування, будівництва зрошувальних мереж, оцінки впливу на довкілля, придбання чи оренди автотранспорту.

Заявки приймаються до 30 листопада. Деталі – тут.

Читайте також: Великі врожаї маленького господарства

Журнал «Ягідник»

Останні статті