Уряд відмовився від ідеї реорганізації Держпродспоживслужби — Шмигаль

 Уряд відмовився від ідеї реорганізації Держпродспоживслужби — Шмигаль

Closeup Group Young Coworkers Together Discussing Creative Project During Work Process.Modern Friends Business Meeting Discussion Startup Concept Loft.Female Hand Showing Laptop Screen.Blurred Flares

В уряді відмовилися від ідеї реорганізації Держпродспоживслужби — органу, від безперебійної роботи якого залежить діяльність багатьох бізнесів в Україні. Про це повідомляє прес-служба Європейської Бізнес Асоціації.

«Ми були раді почути від Дениса Шмигаля, прем’єр-міністра України, що в уряді відмовилися від ідеї реорганізації Держпродспоживслужби. Натомість для контролю епідеміологічної ситуації та здоров’я населення в Україні буде створено окремий санітарно-епідеміологічний орган, що належатиме до підпорядкування Міністерства охорони здоров’я України. Держпродспоживслужба продовжуватиме роботу у звичному режимі із притаманними їй функціями щодо здійснення контролю за виробництвом та експортом продукції», — повідомили у ЄБА.

Однак реорганізація все ж торкнеться іншого державного органу — Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Передбачається його розподіл на два окремі відомства з виділенням аграрного міністерства, оскільки аграрний напрямок має колосальне значення для економіки України та має бути належним чином представлений в уряді», — додав прем’єр.

За словами очільника уряду, наразі тривають системні реформи таких важливих для бізнесу державних органів як податкова та митна служби, ДАБІ, реформа системи охорони здоров’я, комплекс заходів, направлених на боротьбу з контрабандою.

«Сподіваємося, незабаром бізнес матиме змогу пересвідчитись у цьому та побачити результати реформ на практиці. Так само бізнес чекає на „промисловий безвіз“ — підписання Угоди АСАА», — заявив Шмигаль.  

Журнал «Ягідник»

Останні статті