Уряд ухвалив План заходів із реалізації Стратегії зрошення та дренажу в Україні

 Уряд ухвалив План заходів із реалізації Стратегії зрошення та дренажу в Україні

21 жовтня 2020 року на засіданні Уряду було схвалено План заходів із реалізації Стратегї зрошення та дренажу в Україні на період до 2030 року. Про це повідомлено на офіційному сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Реалізація схваленої стратегії розрахована до 2030 року. За словами Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка, зрошення – це важливий фактор виробництва сільськогосподарської продукції, а реалізація прийнятого Плану заходів забезпечить розвиток зрошувального землеробства, підвищення врожайності сільськогосподарських культур, збільшення площ зрошувальних земель, дренажних систем та розширення аграрного потенціалу України.

Також на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства повідомлено, що в період із 2021 до 2023 року заплановано низку додаткових заходів із держпідтримки у сфері зрошення. Це часткова компенсація вартості капітальних інвестицій в об’єкти зрошувальної інфраструктури та дренажу, пільгове кредитування для будівництва зрошувальних об’єктів та відновлення дренажних систем, надання державних портфельних гарантій суб’єктам, що не мають належного забезпечення.

Журнал «Ягідник»

Останні статті