Уряд схвалив законопроєкт про швидкі інвестиції для переробників

 Уряд схвалив законопроєкт про швидкі інвестиції для переробників

Уряд України схвалив законопроєкт про спрощення дозвільних процедур для набуття права на землю та для початку будівництва під час реалізації проєктів, що спрямовані на відновлення економіки. Зокрема це стосується переробної промисловості, йдеться у повідомленні Міністерства економіки України.

Під час дії воєнного стану та у відбудовний період підприємці, які реалізують проєкти, що входять до Переліку проєктів відновлення економіки, отримують максимально сприятливі умови для інвестування.

Це, зокрема:

  • скорочення строків набуття прав на земельну ділянку – з 18 до 3 місяців;
  • право на земельну ділянку набуватиметься без аукціону, без документації з землеустрою, з гарантіями невідчуження ділянки;
  • встановлення та зміна цільового призначення землі зможе відбуватися без дотримання правил співвідношення між видом цільового призначення та видом функціонального призначення території;
  • проєктування об’єкта будівництва може відбуватися без дотримання містобудівних умов і обмежень за умови відповідності будівельним нормам.

Проєктом відновлення буде вважатися проєкт, який має вартість від 500 тисяч євро і спрямований на будь-яку сферу промисловості (за виключенням діяльності з поводження з відходами та будівництва житла).

– Пришвидшуємо відбудову України шляхом залучення приватних інвестицій. Створюємо інвесторам максимально комфортні процедурні умови для реалізації інвестиційних проєктів. Наша мета після завершення бойових дій – максимально швидко повернутися до довоєнного стану економіки. Таким чином, будемо мати вихідну точку для подальшого зростання. Нам варто у найкоротші строки відбудувати інфраструктуру, відновити втрачені та створити нові виробництва. Закон про швидкі інвестиції передбачає такі зміни в законодавстві, щоб в Україні можна було максимально швидко і без зайвої бюрократії будувати промислові підприємства з нуля. Таким чином уряд планує якнайсильніше розвинути переробну промисловість, – прокоментувала рішення уряду перша віцепрем’єр-міністр, Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Читайте також: Зустрічайте новий випуск журналу «Ягідник»!

Журнал «Ягідник»

Останні статті