Урожайність єгипетської суниці – висока

 Урожайність єгипетської суниці – висока

У Єгипті зниження температури в жовтні та листопаді та сприятливі погодні умови загалом позитивно плинули на врожай суниці садової. За словами Еслама Таха – генерального директора компанії Fresh Green, яка вирощує суницю, цього сезону врожайність ягоди подвоїлася порівняно з минулим роком.  Про це пише freshplaza.

– Ми зараз на стадії збору врожаю, розраховуємо подвоїти обсяги ягоди порівняно з минулим роком, а також покращити її якість. Плануємо експорт до Великобританії, Франції, Німеччини, Італії та країн Східної Азії, – каже Еслам Таха.

Щоб проілюструвати вплив погоди на суничний сезон, фермер пояснив, що він досяг врожайності 10 тонн суниці на феддан (1 феддан = 0,42 га). І це гарний показник для виробника ягід.

– Що характеризує єгипетське сільськогосподарське виробництво, так це хороша якість. Коли погода сприятлива, наша продукція стає дуже конкурентоспроможною на міжнародному ринку, – каже фермер. – Загалом ми диверсифікуємо наше виробництво та щороку додаємо інші продукти та сорти, щоб адаптуватися до нових потреб ринку. Зокрема, вирощуємо ще й цитрусові, зелену цибулю, картоплю тощо.

Читайте також: Думка експерта: через високу ціну суницю цьогоріч майже не заморожували

Журнал «Ягідник»

Останні статті