Урожай лохини в Перу сягне 171 тис. тонн наступного сезону

 Урожай лохини в Перу сягне 171 тис. тонн наступного сезону

Виробники лохини в Перу розраховують в наступному сезоні зібрати 171 тис. тонн ягоди, повідомив директор Асоціації виробників лохини в Перу (ProArandanos) Мігель Бентін. Таким чином, в сезоні лохини 2020/21 зберуть на 45,5% більше ягід, ніж у минулому сезоні. Про це повідомляє інтернет-портал FruitNews.

Найбільші виробники Перу підкреслили, що за 8 років площа вирощування цієї ягоди зросла з 70 га у 2012 році до 14 тис. га в 2020-м.

«Прискорення спостерігалося не тільки у сфері виробництва, а й в інвестиціях. Я б навіть сказав, що основним причинами зростання були: можливості вирощування в промислових масштабах і адаптація зарубіжних практичних навичок, які фахівці успішно освоїли. Попередній досвід підштовхнув Перу до диверсифікації, розширення нашого портфоліо і площ ягідних насаджень », – сказав директор ProArandanos.

Він також уточнив, що обсяги виробництва лохини виросли з 1,4 тис. тонн в сезоні 2013/14 до 118 тис. тонн в 2019/20. Кліматичні умови країни сприятливі до вирощування лохини у порівнянні з сусідніми країнами, тому вдається спланувати сезон і уникнути заморозків та дощі.

Мельник Світлана

Останні статті