Уперше сімейні фермерські господарства отримали компенсацію ЄСВ

 Уперше сімейні фермерські господарства отримали компенсацію ЄСВ

Мінагрополітики спрямувало на позабюджетний рахунок 389 724,39 гривень для надання додаткової фінансової підтримки сімейним фермерським господарствам через механізм доплати на користь застрахованих осіб – членів/голів сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Порядок надання сімейним фермерським господарствам цієї додаткової фінансової підтримки був затверджений ще у 2019 році .

– Нарешті після підписання Постанови вдалося перерахувати близько 400 тис. грн на позабюджетний рахунок як допомогу сімейним фермерським господарствам у частині ЄСВ. Ці кошти передбачалося виплатити і у 2020 році, і у 2021-му, проте через відсутність взаємозв’язку програмного забезпечення Державної податкової служби з Державною казначейською службою це зробити не вдавалося, – розповів Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Він додав, що наразі кошти вже надійшли на рахунки сімейних фермерських господарств для компенсації сплаченого до Державного пенсійного фонду ЄСВ. Це доплати за 2020 рік та І і ІІ квартали 2021 року.

Читайте також: У 2020 році Уряд направив аграріям 125 млн грн на часткову компенсацію відсотків за користування кредитами

Українських ягідників залишили без компенсації

Журнал «Ягідник»

Останні статті