UNITEC взяла участь у Міжнародному симпозіумі з вирощування черешні

 UNITEC взяла участь у Міжнародному симпозіумі з вирощування черешні

4-6 травня в італійському Ріміні відбулася виставка для індустрії свіжих продуктів Macfrut-2022. У межах заходу пройшов Міжнародний симпозіум з вирощування черешні, технічним партнером і спонсором якого став UNITEC. Під час симпозіуму компанія представила запатентовані системи для визначення внутрішньої та зовнішньої якості черешні, повідомляє пресслужба компанії.

Завдяки запатентованим системам сортування, які призначені для більш ніж 45 видів фруктів, виробники мають можливість сортувати низку фруктів і ягід. Так, завдяки 6500 сортувальних ліній, які наразі встановлені у світі, щороку сортується понад 350 мільярдів фруктів.

Власне, на обладнанні Cherry Vision, Cherry Vision 3.0 та UNIQ Cherry пройшли сортування понад 27 мільярдів черешень. Це дозволило реалізувати на ринку понад 1 мільйон тонн високоякісних плодів.

Аби задовольнити потреби пакувальних підприємств у всьому світі, компанія UNITEC розробила підрозділ UNI Robotics, який спеціалізується на інтелектуальних робототехнічних рішеннях, які дозволяють користувачам зменшувати постійні витрати й оптимізувати робочу силу за допомогою використання роботів. Вони, зокрема, здатні підвищити ефективність, точність і делікатність при обробці фруктів.

Окрім того, роботизовані рішення гарантують уважніше сортування. Важливо, що вони працюють 24 години на добу та сім днів на тиждень, а також зменшують і майже усувають помилки, які можуть виникнути в результаті виснажливої роботи. Відповідно, це дозволяє підвищити ефективність і продуктивність сортування.

Правильний вибір фруктів приносить не тільки фінансову вигоду для виробників і дистриб’юторів, але й задоволення для споживача. Завдяки рішенням UNITEC пакувальні підприємства можуть зменшити кількість відходів і дати друге життя фруктам, які не придатні для свіжого ринку (а це в середньому близько 12 % відсортованих фруктів).

Днями в компанії UNITEC досягнули історичного рекорду: компанія встановила 1000 одиниць високоточних сортувальних ліній. Як зазначають у компанії, ця мета не лише символічна, але й свідчить про історію, про пристрасть до досліджень і покликання до інновацій, що дозволило підприємству  досягти успіху на світовому ринку в сортуванні фруктів та овочів.

Читайте також: Думка експерта: виробникам ягід важливо експортувати продукцію

Журнал «Ягідник»

Останні статті