Unitec: технологічні інновації в обслуговуванні сектора фруктів та овочів

 Unitec: технологічні інновації в обслуговуванні сектора фруктів та овочів

UNITEC – міжнародна група, що спеціалізується на розробці та виробництві інноваційних технологій для обробки, якісного відбору та пакування понад 35 видів свіжих фруктів і овочів.

На міжнародному рівні UNITEC створила власну мережу діючих операційних філій у деяких провідних країнах-виробниках фруктів та овочів (США (Вашингтон, Каліфорнія, Орегон), Франція, Іспанія, Чилі, Аргентина, Південно- Африканська Республіка, Туреччина, Росія, Австралія та Канада) та структури продажів, що дозволяє їй задовольняти потреби клієнтів у понад 65 країнах, де вона працює.

У 2002 році UNITEC стала першою компанією у своєму секторі, яка отримала сертифікацію ISO 9001 для систем управління якістю, а згодом – сертифікацію OHSAS 18001 на охорону праці, техніку безпеки та системи управління, а також сертифікацію ISO 14001 для систем екологічного менеджменту.

12 МІСЯЦІВ РОБОТИ, 12 МІСЯЦІВ РЕЗУЛЬТАТІВ!

Перші сортувальні лінії були побудовані UNITEC у 1924 році, і за час існування компанія досягла цілей, поставлених упродовж майже столітньої історії. Кожен рік – це нові досягнення колективу, новий ступінь у розвитку інноваційних технологій у галузі сортування овочевої та фруктової продукції. На виставці FRUIT LOGISTICA 2020 група UNITEC мала можливість підсумувати результати, яких досягли підприємства в усьому світі завдяки обладнанню для пакування від UNITEC. На стенді «наживо» демонструвалися деякі технології UNITEC та Unisorting для зовнішнього та внутрішнього якісного відбору фруктів.

  • Cherry Vision 3.0 завдяки своїм камерам високої роздільної здатності може повністю бачити кожну вишню (навіть приховані частини) та визначати її якість з безпрецедентною надійністю за кількома параметрами;
  • Blueberry Vision 3 – останнє досягнення у секторі визначення якості лохини, здатне проінспектувати 100% плодів, поєднуючи максимальну продуктивність і ніжність;
  • Plum Vision 3 здатний виявити особливості слив з максимальною точністю, створюючи продукт із постійною якістю протягом довгого періоду;
  • Kiwi Vision 3 – технологія, яка дозволяє розрізняти якість усіх видів ківі з зеленою або жовтою м’якоттю, вона вирізняється надзвичайною ніжністю і дозволяє зберегти всі цінні особливості плоду;
  • UNIQ Cherry, UNIQ Plum, UNIQ Kiwi та UNIQ Apples – інноваційні системи UNITEC та Unisorting для виявлення внутрішніх властивостей вишні, слив, ківі та яблук. Ці системи оснащені камерами високої роздільної здатності, що дозволяють розкрити кожен органолептичний секрет цих фруктів з небувалою безпрецедентною надійністю та точністю;
  • Pears Sort 3 завдяки своїй здатності сканувати грушу на 360 градусів здатна вибирати цей плід з надзвичайною надійністю та створювати класи груш з великою якісною однорідністю в межах кожної поставки, а також між однією поставкою та іншою;
  • Apples Sort 3 – система, яка дозволяє розподілити яблука відповідно до вимог збереження та дистрибуції за відповідними цільовими ринками;
  • Dates Sort 3 здатна інспектувати на 100% кожну поверхню фініка, щоб гарантувати максимальну надійність і точність у виборі цього фрукта.

Ці технології – результат постійних досліджень і розробок, здійснених у компанії, а також реальні протагоністи участі групи у виставці. UNITEC впроваджує та продовжує невпинно оновлювати обладнання для того, щоб допомоги своїм клієнтам зменшити витрати на оплату праці та підвищити цінність свого продукту. Зробити це можуть лише технології UNITEC, які допомагають досягти постійної якості протягом тривалого часу.

Президент міжнародної групи компаній UNITEC Анжело БЕНЕДЕТТІ заявив:

– На FRUIT LOGISTICA 2020 ми сповнені тієї ж пристрасті та впевненості, яку завжди мали. Впевненість у технологіях, в інноваціях та у тому, що лише працюючи щодня не покладаючи рук, докладаючи всіх зусиль і прагнучи до досконалості, ми можемо гарантувати реальні результати розвитку для пакувальних компаній в усьому світі.

АНАЛІЗ ТЕХНОЛОГІЙ CHERRY VISION 3.0

Цього року UNITEC отримала багато компліментів від своїх клієнтів за роботу технології Cherry Vision 3.0 для якісного відбору вишні. Це дозволило постачати технологію до Азії та Європи. Замовники Cherry Vision 3.0 задоволені результатом щодо кольору, розміру й відсутності дефектів відібраної продукції та не приховують цього.

Карлос ЛЛАМБРИХ, генеральний директор Llamfruit Cherry, підприємства з пакування з автономної громади Арагон в Іспанії, каже:

– Я вважаю, що без Cherry Vision 3.0 ми не могли б досягти такого результату. І замовлення значно ростуть! Якщо рухатися далі від Іспанії до Франції, констатують у UNITEC, оцінка технології не змінюється.

Томас КОЙГНЕТ, власник Cerifrais – французького заводу з пакування та відправки, що спеціалізується на вишнях, наприкінці першого сезону використання технології Cherry Vision 3.0 повідомив:

– Сherry Vision 3.0 працює відмінно: ця технологія дозволила нам бути набагато ефективнішими, точнішими та ретельнішими у виборі якісної вишні. Виробники більш ніж задоволені нашою роботою, як і, звичайно, клі-єнти. Це справжнє визнання якості від наших партнерів!

Підтверджують отримані результати роботи обладнання і за межами Європи. Стюарт УОЛТОН, власник австралійського пакувального підприємства BackCreek Orchard, у 2019 році вирішив інвестувати у технологію UNITEC Cherry Vision 3.0 для сортування вишні. Після завершення сезону він наголосив, що ця система дозволила забезпечити дуже високі стандарти якості продукції для азійських споживачів.

– На експортному ринку необхідний рівень якості вищий, ніж на внутрішньому. Покупці з Гонконгу, Сінгапуру і загалом з Азії запитують, чи в нас є оптичні технології. Отже, їх наявність – це перевага, а мати технологію від UNITEC – це навіть більше ніж перевага, адже вона всесвітньо відома! Наш експорт обов’язково зростатиме, – переконаний Стюарт Уолтон.

PLUM VISION 3 ТА UNIQ PLUM

2019 рік також став великим роком для UNITEC Plum Vision 3 та UNIQ Plum. Tany Nature, провідна іспанська компанія з пакування кісточкових фруктів, задоволена результатами, які вдалося досягнути з технологією Plum Vision 3 для сортування слив за зовнішніми ознаками. У 2019 році підприємство вирішило знову покластися на UNITEC, придбавши систему UNIQ Plum для відбору слив за внутрішньою якістю.

– Ми дуже задоволені результатами, які отримуємо, – розповів головний оперативний директор Tany Nature Атанасіо НАРАНДЖО молодший – Завдяки системі UNIQ Plum від UNITEC, яка дозволяє нам виявляти вміст цукру, для кожної партії зразків ми змогли відібрати значно більшу, ніж раніше, кількість фруктів. Ми стаємо сильнішими щодо вибору партій і таким чином отримуємо кращу сегментацію всіх наших фруктів.

PEARS SORT 3

Для Unisorting 2019 рік також був роком напруженої роботи та важливих результатів. До прикладу, Diamond Fruit Growers, а також клієнт з долини Hood River Valley в штаті Орегон завдяки 18-роздільній лінії UNITEC, яка оснащена технологією Unisorting Pears Sort 3, створили кінцевий продукт із дуже високим рівнем якісної однорідності, чим були задоволені всі учасники, що беруть участь у ланцюгу поставок фруктів та овочів.

– Ми отримали багато коментарів щодо цієї лінії, – заявив президент Diamond Fruit Growers Девід ГАРСІЯ. – І усі вони були позитивними. Інші пакувальні компанії приїхали, щоб побачити, наскільки ефективно і плавно працює лінія. Рітейлери, які отримали наш продукт, зазначили, що якість наших фруктів дуже стабільна.

Роздрібні торговці відзначали дуже якісну консистенцію товару, який постачає Diamond Fruit Growers. Окрім того, кілька торгових мереж відкрито заявили, що продукт, який вони тепер можуть виставляти на полицях, характеризується значно вищим рівнем однорідності, ніж той, до якого вони звикли. У підсумку це призвело до збільшення покупок кінцевими споживачами.

Журнал «Ягідник»

Останні статті