UNITEC презентує нові рішення на виставці FRUIT ATTRACTION-2021

 UNITEC презентує нові рішення на виставці FRUIT ATTRACTION-2021

З 5 до 7 жовтня в Мадриді триває міжнародна виставка FRUIT ATTRACTION-2021, яка об’єднує всіх гравців фруктового, ягідного й овочевого ринку світу. Цьогоріч учасниками цього заходу стала низка українських підприємств. Окрім того, учатсь у виставці бере й компанія UNITEC, яка презентує найновіші версії свого обладнання.

На виставці UNITEC презентує інноваційні технології UNI Robotic – інтелектуальні роботизовані рішення для пакувальних компаній, завдання яких – зменшити витрати та забезпечити оптимізацію праці. Окрім того, Також компанія представляє технологію UNIQ Blueberry, яка дозволяє визначати внутрішню якість ягід лохини, зберігаючи при цьому їхню цілісність. Ця система доповнює спектр технологій, призначених для визначення якості лохини, і в поєднанні з Blueberry Vision 3 гарантує комплексне визначення якості ягід.

– Участь у Fruit Attraction увагу до нашої компанії. Мета команди UNITEC – залишатися поруч із нашими клієнтами, адже їхні цілі – це наші цілі, їхні результати – це наші результати, – зазначає директор з продажу UNITEC Нур Абдраббо.

Виставка Fruit Attraction – це спеціалізована міжнародна платформа, присвячена ринку свіжих продуктів. Захід зосереджений на фруктовій і овочевій промисловості, участь у ньому беруть компанії з Європи, Латинської Америки тощо.

Читайте також: Об’єднана виставка ЕxpoSE & ЕxpoDirekt відбудеться у Німеччині

Виставка технологій садівництва, горіхівництва, саджанців горіхів, дегустації

Журнал «Ягідник»

Останні статті