UNITEC: інноваційні сортувальні рішення для ягід, фруктів, овочів і горіхів

 UNITEC: інноваційні сортувальні рішення для ягід, фруктів, овочів і горіхів

З більш ніж 350 мільярдів щорічно сортованих плодів 12 % непридатні для свіжого ринку. Однак, аби хоча б частково зменшити кількість світових відходів, їх можна використовувати і для інших цілей. Саме тому компанія UNITEC з допомогою свого обладнання гарантує раціональне стабільне майбутнє для усіх ягід, фруктів, овочів і горіхів, надаючи переробним і пакувальним підприємствам низку запатентованих рішень з відбору продукції.

Якісне сортування – одна з найважливіших складових ланцюга постачання до кінцевого споживача всієї без винятку вирощеної продукції. Наразі низка підприємств у всьому світі використовує для цих процесів запатентовані рішення від компанії UNITEC, які дозволяють відбирати та сортувати величезну кількість різноманітних продуктів. Так, кожного року на устаткуванні UNITEC відбирається понад 350 мільярдів ягід, фруктів, овочів, горіхів тощо, що еквівалентно 40 одиницям продукції на кожного жителя планети Земля.

– Хто б міг подумати, що менш ніж за 100 років історії компанії UNITEC нам вдасться виготовити та встановити в усьому світі понад 6500 сортувальних ліній і дозволити клієнтам досягти точок продажів і споживачів у кожному куточку нашої планети? Це стало можливим тому, що в UNITEC ми справді тісно пов’язані з плодоовочевим сектором. А ще завдяки цьому нашому зв’язку ми розробили та запатентували низку рішень для сортування, які допомагають конкретно забезпечити запити, які максимально відповідають потребам ринку та визначеним стандартам якості. Особливість нашого обладнання полягає в тому, що продукти обробляються неінвазивним способом і не зазнають будь-яких механічних пошкоджень, завдяки чому зберігають їхні органолептичні характеристики, – зазначають у компанії UNITEC.

Рішення UNITEC розроблені, щоб надати відповіді на переробку близько 50 різних видів фруктів. Усе обладнання виготовляється в Італії: починаючи від розробки проєкту та закінчуючи виробництвом механічних та електронних складових, а також систем автоматизації та відстеження.

– Завдяки діалогу з нашими клієнтами ми завжди розробляємо та впроваджуємо інноваційні рішення, які дають їм можливість досягти реальних результатів на тривалі роки, – розповідають представники компанії UNITEC.

РОБОТА НА МАЙБУТНІ РЕЗУЛЬТАТИ

З кожним роком на ринку з’являються нові та зростають наявні вимоги до якості свіжих продуктів. Саме вони стають запорукою безперервного прогресу у процесі сортування ягід, фруктів, овочів і горіхів. Аби задовольнити потреби кожного клієнта, обладнання, яке використовується для цих процесів, потрібно підлаштовувати під різноманітні потреби та вимоги замовника, тобто кастомізувати їх.

Це означає, що всі рішення, виготовлені компанією UNITEC, розробляються з урахуванням особливостей кожного виду продукту та потреб ринку. Завдяки цьому обладнання для відбору та сортування надає реальну можливість підвищити успіх кожного бізнесу в персоналізований спосіб.

– Компанія UNITEC невпинно впроваджує інновації, щоб відповідати запитам і потребам наших клієнтів. При цьому ми постійно вдосконалюємося, продовжуючи розробляти все більш високопродуктивні рішення для відбору та сортування зовнішньої і внутрішньої якості завдяки системам Vision та UNIQ, які призначені для конкретних фруктів, – зазначають у компанії UNITEC.

Зокрема, впродовж останнього часу компанія UNITEC працювала над розробкою та вдосконаленням систем Hazelnut і Walnut Vision для відбору зовнішньої якості фундука та волоського горіха, а також над рішеннями для відбору та сортування зовнішньої і внутрішньої якості авокадо Avocado Vision і UNIQ Avocado.

Так, за допомогою рішень Avocado Vision and UNIQ Avocado компанія UNITEC створила ефективне обладнання для відбору авокадо хасс. Це устаткування дозволяє виявляє будь-які зовнішні та внутрішні дефекти, а також визначати рівень стиглості плодів, при цьому повністю захищаючи цілісність продукту. Таким чином, системи сортування від UNITEC дозволяють пропонувати споживачам авокадо правильного ступеню стиглості. Крім того, системи Avocado Vision і UNIQ Avocado разом із сортувальником UNICAL 10.0 поєднують надійність відбору якості авокадо з максимальною ефективністю.

Окрім того, високий рівень точності й автоматизації Hazelnut Vision дозволяє виробникам повністю відмовитися від ручного сортування фундука. В UNITEC розробили та запатентували інноваційне рішення, яке гарантує значні переваги в сортуванні та відборі якості фундука в шкаралупі чи без неї, в сирому або смаженому вигляді. При цьому неважливо, як горіхи пропонуються споживачам: як цілий плід, шматками, в парі з іншими сухофруктами чи як складова в кондитерській промисловості.

Компанія UNITEC спеціалізується на розробці та впровадженні інноваційних технологічних рішень для переробки, калібрування, класифікації якостей і пакування свіжих фруктів та овочів. Це міжнародна група, яка має 20 оперативних відділень у найважливіших країнах, що спеціалізуються на вирощування ягід, фруктів, овочів та горіхів. Упродовж майже 100– річної діяльності UNITEC прагне покращити та вдосконалити якість переробки продукції у понад 65 країнах світу

РОБОТА ЗАРАДИ КЛІЄНТІВ

Ефективна співпраця та підтримка клієнтів – важлива складова внутрішньої політики компанії UNITEC.

– Ми перебуваємо на боці наших клієнтів, навіть у тих питаннях, які виникають після відбору та сортування продукції на шляху до кінцевого споживача, – кажуть у компанії UNITEC. – Після відбору та сортування продукції з допомогою нашого обладнання підприємства, які займаються пакуванням ягід, фруктів, овочів, горіхів тощо, мають можливість пропонувати на ринку товари, які повністю задовольняють потреби споживачів і ринку, а також відповідають визначеним стандартам якості. Але, крім цього, наша компанія також бере участь у подальших процесах, зокрема на етапах пакування та палетування.

Так, зіштовхнувшись із зростанням витрат на цих етапах, а також з труднощами, які пов’язані з пошуком працівників, компанія UNITEC створила підрозділ UNI Robotics. Він, зокрема, бере участь у розробці управлінських рішень для всіх видів діяльності під час пакування товарів, які зазвичай виконуються вручну. Один з прикладів – пакування в пуннет-бокси, коли замість людини роботу виконує робот. Причому робить він це набагато швидше, а також може одночасно виконувати більше завдань і працює в цілодобовому режимі. При цьому, ймовірність помилки кардинально зменшується.

РОБОТА ЗАДЛЯ КРАЩОГО СВІТУ

Майбутнє нашої планети – в наших руках, і кожен з нас у змозі долучитися до позитивних змін і стати частиною спільної роботи задля збереження навколишнього середовища. Так, компанія UNITEC сприяє зменшенню кількості відходів, забезпечуючи раціональне стійке майбутнє для кожного плоду. Для цього розроблена низка запатентованих рішень, які використовуються у всьому ланцюжку поставки фруктів, ягід, овочів і горіхів та можуть покращити роботу виробників і дистриб’юторів.

– Встановивши понад 6500 сортувальних ліній у всьому світі, компанія UNITEC не лише дозволяє користувачам відбирати та сортувати понад 350 мільярдів продуктів щороку, але й допомагає дати другий шанс фруктам, ягодам, овочам і горіхам, зовнішній вигляд яких не відповідає вимогам ринку та споживачів. Загалом кількість таких продуктів на 5 континентах щороку сягає понад 45 мільярдів! – кажуть у компанії UNITEC. – Так, завдяки високій точності роботи нашого обладнання ми уникаємо пакування разом тих плодів, ягід чи овочів, які мають різні характеристики якості, терміну зберігання та смакового профілю. Саме через ці характеристики вони не лише не задовольняють потреби споживачів, а й ризикують бути не спожитими, що в результаті призведе до утворення відходів. Натомість, якщо використовувати обладнання нашої компанії, цих відходів можна уникнути, що своєю чергою принесе реальну користь для всього світу. Ми в компанії UNITEC завжди працюємо задля кращого світу!

Контакти: Unitec S.p.A. Headquarters, Via Provinciale Cotignola, 20/9, 48022 Lugo RA, Italy

Тел.: +39 0545 288884, е-mail: unitec@unitec-group.com

Безкоштовно завантажити випуск журналу «Ягідник» № 2 можна тут.

Аби придбати друкований випуск журналу, оформити передплату на рік (у 2022 році буде 5 випусків) або придбати видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Якщо ви хочете, щоб у наступному номері журналу ми написали саме про ваше господарство, підприємство, медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення у журналах чи на сайтах («Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»).

Контакти: Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 (068) 568-58-22rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Все буде Україна!

Журнал «Ягідник»

Останні статті