UNITEC: інноваційні сортувальні рішення для овочів і фруктів

 UNITEC: інноваційні сортувальні рішення для овочів і фруктів

З 350 мільярдів щорічно зібраних плодів 12 % непридатні для свіжого ринку. Однак, аби зменшити кількість світових відходів, вони можуть бути використані для інших цілей. Тому компанія UNITEC гарантує раціональне стабільне майбутнє для усіх плодів, надаючи переробним і пакувальним підприємствам низку запатентованих рішень з відбору ягід, фруктів, горіхів і овочів.

Рішення від UNITEC розробляються з урахуванням з особливостей кожного виду плода. Компанія невпинно впроваджує інновації та продовжує розробляти все більш високопродуктивні рішення для відбору за зовнішніми та внутрішніми характеристиками плодів з системами Vision та UNIQ. Зокрема, останнім часом в UNITEC працювали над системами Hazelnut та Walnut Vision для відбору фундука та волоського горіха, а також над рішеннями для відбору авокадо – з Avocado Vision і UNIQ Avocado.

Високий рівень точності та автоматизації Hazelnut Vision дозволяє відмовитися від ручного сортування. Це обладнання гарантує значні переваги в сортуванні та відборі фундука будь-якого виду: в шкаралупі та без, у сирому або смаженому вигляді.

За допомогою рішень Avocado Vision and UNIQ Avocado vision компанія UNITEC створила ефективне обладнання для відбору авокадо, яке виявляє будь-які зовнішні та внутрішні дефекти, рівень стиглості плодів, при цьому повністю захищаючи цілісність продукту. Крім того, системи Avocado Vision і UNIQ Avocado пов’язані з сортувальником UNICAL 10.0.

Зіштовхнувшись із ростом витрат на етапах пакування та палетування та насамперед з труднощами з пошуком робочої сили, компанія UNITEC створила підрозділ UNI Robotics. Він розробляє управлінські рішення для всіх тих видів діяльності, які зазвичай виконуються вручну. Один з прикладів – пуннет-бокси, де замість людини роботу виконує робот. Причому робить він це набагато швидше, в цілодобовому режимі та максимально зменшуючи можливість помилки.

Компанія UNITEC допомагає зменшити кількість відходів, забезпечуючи раціональне стабільне майбутнє для кожного плоду за допомогою багатьох запатентованих рішень для всього ланцюга поставок фруктів та овочів. Таким чином, завдяки своєму обладнанню компанія дає другий шанс іншим плодам, які не мають товарного вигляду. А це понад 45 мільярдів плодів на 5 континентах. Отже, у такому випадку компанія уникає пакування разом плодів, які мають дуже різну характеристику щодо терміну зберігання.

Читайте також: UNITEC презентує нові рішення на виставці FRUIT ATTRACTION-2021

Журнал «Ягідник»

Останні статті