Унікальний досвід, найновіші технологічні рішення, ексклюзивні матеріали – все це про журнал «Ягідник»

 Унікальний досвід, найновіші технологічні рішення, ексклюзивні матеріали – все це про журнал «Ягідник»

Як вирощувати органічну малину? Чи може нішева ягода обліпиха стати основою для вашого бізнесу? Як побудувати успішний бізнес на вирощуванні порічки? Суниця альпійська – така ж перспективна, як і садова? Як і де в ягідництві можна заробляти наступні 5 років? Що чекає на українського фермера в найближчому майбутньому? Відповіді на ці та інші питання – у журналі «Ягідник».

Триває передплата на єдиний в Україні професійний журнал з ягідництва «Ягідник» на 2021 рік. Створений у 2016 році з метою розвитку ягідництва та популяризації споживання ягід, журнал завоював за ці роки прихильність сотень читачів і справжньою енциклопедією найкращого досвіду і сучасних технологічних рішень у ягідництві та переробці ягід.

У 2021 році вийде 5 випусків журналу «Ягідник». У кожному випуску є  постійні рубрики за назвами основних і нішевих ягідних культур:  лохина, суниця садова, малина, порічки, кизил, обліпиха, жимолость та ін. В кожній рубриці, як правило, подається стаття про досвід вирощування і догляду за культурою, в одному із господарств України чи й з-за кордону, публікується наукова стаття і технологічні поради. А блок про захист рослин і насаджень презентує ефективні методи боротьби з захворюваннями та шкідниками. В рубриках про кооперацію, органічне виробництво – думки та прогнози експертів, щоб бізнес кожного ягідівника приносив максимальні прибутки. Рубрики, присвячені питанням сортування, зберігання, заморозки та переробки, розповідають про різноманітні варіанти післязбиральної підготовки ягід на шляху до споживача.

«Ягідник» – це енциклопедія садівничого та ягідного бізнесу, адже інформація, яка розміщується в друкованих випусках, – ексклюзивна, і її можна використовувати як методичний посібник для роботи, нових бізнес-ідей і отримання прибутків.

Оформити передплату журналу «Ягідник» можна за телефонами:

+38 (0362) 60 88 21,

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126

Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com

Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net

Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті