Унікальні галузеві журнали – за зниженими цінами!

 Унікальні галузеві журнали – за зниженими цінами!

Придбайте профільні журнали «Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.», видані впродовж минулих років, за зниженими цінами! Їх з впевненістю можна назвати енциклопедіями садівничого та ягідного бізнесу, адже інформація, яка розміщується там, – ексклюзивна, її можна використовувати як методичний посібник для роботи, нових бізнес-ідей і отримання прибутків.

Які культури обрати, як вирощувати якісний урожай, як створити ефективний бізнес, а також як переробляти врожай, створювати продукти з доданою вартістю та вигідно їх реалізовувати на внутрішньому та зовнішньому ринку? Відповіді на ці та низку інших питань можна знайти в єдиних профільних виданнях «Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.», адже кожен випуск журналу наповнений ексклюзивною інформацією, спрямованою на допомогу в створенні нових бізнес-ідей.

Журнали «Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.». орієнтовані на сучасні технології вирощування ягід і фруктів, на впровадження інновацій у бізнесі та використання новітнього обладнання.

На сторінках журналів перспективні компанії презентують новітні методи захисту культур від шкідників та хвороб, сучасного поливу, обробітку ґрунту, створення нових насаджень тощо. Прогнози експертів у аналітичних статтях допоможуть створити бізнес-плани на наступний сезон, розставити правильні акценти та виправити допущені помилки.

Аби придбати випуски журналів «Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.» за минулі роки, звертайтеся за телефоном +38 096 49 16 692 – Ірина Петронюк. E-mail: oksana.buh.ti@gmail.com.

Читайте також: Медіагрупа «Технології та Інновації» запрошує до співпраці!

Журнал «Ягідник»

Останні статті