«Уманська фруктова компанія» досадить черешневий сад

 «Уманська фруктова компанія» досадить черешневий сад

Незважаючи на складний сезон, «Уманська фруктова компанія» не скасовує своїх планів, тому навесні 2023 року на підприємстві будуть досаджувати 1,5 гектара черешневого саду. Детальніше про це в ексклюзивному коментарю проєкту «Ягідник» розповіла керівниця проєкту «Уманська фруктова компанія» Оксана Гордій.

– Навесні наступного року ми плануємо трохи розширити черешневий сад, висадивши дерева на ділянці площею 1,5 гектара. Тоді загальна площа нашого саду сягатиме 20 гектарів, – каже Оксана Гордій.

За словами керівниці проєкту Оксани Гордій, цей сезон був складним. І основні труднощі, з якими зіштовхнулося підприємство, полягають у тому, що цьогоріч середня ціна на черешню зменшилася, а собівартість вирощування навпаки – зросла. 

– Добре, що цей сезон і рік взагалі пройшли та відбулися… Так, цьогоріч ми зібрали значно більше врожаю, ніж минулого року, але вартість добрив, засобів захисту рослин, логістики та, відповідно, собівартість вирощування зросли. Тобто ціни збільшилися на все, крім черешні, на жаль, – констатувала Оксана Гордій.

Читайте також: Вирощування чорної смородини як бізнес для середньострокових інвестицій

Журнал «Ягідник»

Останні статті