Українцям пропонують «підвісити» лохину для ЗСУ

 Українцям пропонують «підвісити» лохину для ЗСУ

Ягідна ферма «Озеряна» пропонує своїм клієнтам «підвісити» ящик ягоди Збройним силам України, після чого, подвоївши це замовлення, підприємство передасть ягоду бійцям у різні підрозділи ЗСУ або ТрО. Про це повідомляється на сторінці підприємства у фейсбуці.

– Скоро сезон, зараз би займатися звичайними справами, але в нас війна. Ми не знаємо, що буде далі, оскільки економіка країни, м’яко кажучи, падає. Війна надовго. Більшість із вас, наших клієнтів, не в Україні. А хто тут – то або за містом далеко, або у іншій області, або в ЗСУ чи ТрО, – йдеться у повідомленні.

Через нестабільну та незрозумілу ситуація ягідна ферма «Озеряна» не очікує масштабних продажів лохини, тому що ягода це не продукт першої необхідності.

– І навряд чи ми продамо цьогорічну ягоду у повному обсязі. Але ми бачимо такі варіанти: ви можете купити ягоду, забравши її з магазину, купити ягоду на фермі, а також «підвісити» ящик лохини для Збройних сил України, а ми, подвоївши це замовлення, передамо ягоду бійцям у різні підрозділи ЗСУ або ТрО. Також ми пропонуємо відстрочку оплати та лохину в подарунок для постійних клієнтів, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Яка буде ситуація на ягідному ринку?

Журнал «Ягідник»

Останні статті