Українці перемогли в конкурсі інновацій на виставці в Дубаї

 Українці перемогли в конкурсі інновацій на виставці в Дубаї

Асоціація виробників херсонського кавуна стала кращою в номінації «Найінноваційніший органічний продукт» на міжнародній виставці Gulfood-2022, яка тривала в Об’єднаних Арабських Еміратах з 13 до 17 лютого. Про це повідомляє проєкт ITC (International Trade Centre). Зокрема, херсонські підприємці презентували унікальний продукт – капсульовану олію з насіння кавуна.

Капсульована олія з кавуна може використовуватись як десерт або компонент у різних кондитерських виробах для діабетиків.

Про створення та перспективи цього продукту розповів співзасновник ГС «Асоціація виробників херсонського кавуна», менеджер асоціації з просування української продукції на зовнішні ринки Валерій Федоренко:

– Історія капсульованої олії почалася восени 2021 року, коли асоціація спільно з партнерами – ТОВ «Веста Лідер», кафедрою харчових технологій Дніпровського національного університету ім О. Гончара та Інститутом проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського – вирішили попрацювати над розробкою продуктів з доданою вартістю, які б допомогли використати унікальні властивості кавуна.  Ідея продукту полягає в тому, що він містить велику кількість олії холодного віджиму з насіння кавуна (до 50%) і зовсім не містить цукрів, інших вуглеводів та білків. Організм людини отримує енергію з кавунової олії та разом з ним отримує унікальний комплекс речовин, що містяться в кавуновій олії: сквален, лікопін, вітамін Е, селен, цинк, мідь. Оболонка капсули захищає олію від окислення.

Продукт повністю готовий до виходу на ринок. Його можна використовувати і як звичайний десерт, і як компонент при приготуванні різних фруктових салатів, інших страв.

Читайте також: Назву «Херсонський кавун» подали на реєстрацію

Вперше за 11 років Україна витіснила РФ з ринку кавунів Білорусі

Журнал «Ягідник»

Останні статті