Український ягідівник пропонує пивоварам кизил для співпраці

 Український ягідівник пропонує пивоварам кизил для співпраці

Дедалі частіше з додаванням різноманітних ягід виготовляти свої напої починають українські пивовари. Нині налічується понад 369 сортів пива, серед яких популярність у споживачів вже завоювали Berliner Weissbier, Radler, Saison, Sour, Milkshake ІРА. Ще одним може стати пиво з додаванням кизилу, повідомляє beertechdrinks.com.

Як розповідає власник компанії Famberry Сергій Ольшанський, дуже часто пивовари обирають імпортні ягоди та фрукти, хоча українські нічим не гірші. Тому компанія Famberry  готова надати пивоварам кизил для приготування свого ягідного пива.

– Першому, хто відгукнеться, ми готові безкоштовно  надати кизил, для виготовлення пробної партії пива. Зараз багато пива виготовляють з додаванням вишні, манго й інших фруктів, а от про кизил мало знають, хоча це досить перспективна культура. Найкраще вона підійде для приготування пива чи сидрів. Я хочу щоб люди знали про українське та смакували ним, – додає власник компанії Сергій Ольшанський.

Нагадаємо, продукцію, виготволену з кизилу пердаставили під час VI Міжнародної  науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові».

Famberry – унікальна торгова марка продуктів переробки з кизилу.

Кизил для переробки: на що варто звернути увагу ягідникам.

Журнал «Ягідник»

Останні статті