Український розсадник отримав ліцензію на сорт ожини Натчез

 Український розсадник отримав ліцензію на сорт ожини Натчез

Фото зі сторінки компанії “ФруТек ТОВ” у фейсбуці

Вітчизняний розсадник «Фруктовий сад АТ» отримав ліцензію на вирощування та продаж одного з найбільш продуктивних сортів ожини селекції Університету штату Арканзас –  Натчез. У чому його переваги, ексклюзивно «Ягіднику» розповіла співвласниця розсадника «Фруктовий сад АТ» Анна ДОМБРОВСЬКА.

– Сортів ожини є багато, а таких, які варто вирощувати, – одиниці. І Натчез – один з них. Це досить поширений і відомий сорт ожини, й популярний він завдяки своїй високій продуктивності. Окрім того, Натчез зовсім не колючий і технологічний у вирощуванні, тобто не потребує великої кількості проведених операцій, – розповіла Анна Домбровська.

За словами співвласниці розсадника «Фруктовий сад АТ», найважливіше в ожини – смак самих ягід. Вони бувають солодкі, кислі, з винним присмаком.

– А в цього сорту настільки вдале поєднання смакових властивостей, що повз нього пройти просто неможливо, – зазначає Анна Домбровська. – Ягоди впродовж тривалого часу залишаються смачними, не перестигають і не утворють винного присмаку. Саме  тому його так полюбляють усі виробники ягід.

Нагадаємо, Анна Домбровська, ФГ «Фруктовий сад АТ»: «Або ти швидко реагуєш на потреби клієнта, або через декілька років про тебе ніхто»

Саджанці in vitro від вітчизняного виробника.

Журнал «Ягідник»

Останні статті