Український Бізнес Хаб експортуватиме ягоди в ОАЕ

З початку наступного ягідного сезону Український Бізнес Хаб збирається експортувати ягоди в Об’єднані Арабські Емірати. Про це повідомив засновник і виконавчий директор Українського Бізнес Хаба в Арабському світі Святослав Дубина під час S-Forum Transformation.
«Це будуть невеликі партії, оскільки специфіка цих ринків полягає в тому, що не варто розраховувати відразу отримати контракт на великі партії. У минулому році ми вже запускали пробні партії полуниці і лохини, відпрацьовували логістику, шукали потрібну для цього ринку ягоду. В цьому напрямку досить проблематична логістика, оскільки можливо доставляти ягоду тільки літаками, автоперевезення в принципі неможливо здійснювати, а доставка морським транспортом складає 25 днів», — заявив Святослав Дубина.
Український продукт цінують за смак та якість, наголосив експерт. Але додав, що трансопртування лохини й полуниці ще під питанням, адже у країнах Арабського світу в сезон експорту української ягоди до 50 градусів спеки, а вона повинна зберігатися при + 5°C.
За спостереженнями експертів ХАБу в країнах Арабського світу дуже багато свіжої ягоди, вона красива, але несмачна. Але місцеве населення готове платити високу ціну за смачну хорошу ягоду. Поки найдорожчою на цих ринках вважається французька ягода