Українські ягоди представили на міжнародній виставці ANUGA

 Українські ягоди представили на міжнародній виставці ANUGA

9-13 жовтня в Кельні (Німеччина) відбулася міжнародна продуктова виставка ANUGA. Цьогоріч на колективному стенді України були представлені вітчизняні свіжі та заморожені ягоди і фрукти, овочі, горіхи, рослинні олії, баштанні культури тощо. Зокрема, ягідну галузь України презентувала компанія  «Еко беррі», яка спеціалізується на вирощуванні, переробці та заморожуванні ягід і лісових продуктів.

– Хотілося б підсумувати та розповісти, як багато було зроблено. Ці дні були дуже яскраві, веселі та смачні, навіть подекуди важкі. Наша команда зробила все можливе задля того, щоб здивувати і клієнтів, і відвідувачів, – повідомляється на сторінці компанії «Еко беррі» у фейсбуці.

За 5 днів представники компанії провели низку В2В зустрічей з клієнтами, презентували свою продукцію, налагодили зв’язки та пригощали учасників виставки смузі з українських ягід.

Зазначимо, що ANUGA – одна з найбільших і найстаріших продуктових виставок світу. Історія виставки ANUGA охоплює майже 100 років, адже перших захід був організований 1924 року. Цьогоріч у виставці взяло участь майже 8 тис компаній зі всього світу та близько 180 тис відвідувачів із 201 країни. На українському стенді були представлені такі ягідні, садівничі, горіхові та переробні компанії: «МІЛКОР», «Філберт», «КОНТИНЕНТ», «ВОЛ-НАТ», « АГРО-ТРЕЙД», «УКРВОЛНАТ», «АГРОСЕЛЬПРОМ», «ТехЕксімГрупп», «Дунайський Аграрій», «Еко беррі», «Рівнехолод», BEKAS, «Атлас експорт», Amethyst-Ole, Aurummm, «Еко Снек» та ін.

Читайте також: Запрошуємо до участі у VII Міжнародній науково-практичній конференції для галузей садівництва і переробки у Вінниці!

Українські компанії взяли участь у FRUIT ATTRACTION-2021

Журнал «Ягідник»

Останні статті