Українські ягідники відновлюють насадження після заморозків

 Українські ягідники відновлюють насадження після заморозків

Минулого тижня ягідники та садівники спостерігали значні заморозки практично у всіх регіонах країни. Подекуди нічні температури сягали до -12℃.

Таке зниження не може пройти безслідно для бруньок та квітів плодово-ягідних культур, стверджують і самі виробники, й експерти у сфері захисту рослин. Масштаби пошкодження видно уже через 2-3 дні після заморозку.

На тих насадженнях, де морозом не зруйновано повністю генеративні органи, слід використати антистресанти для мінімізації негативного впливу та максимально швидкого відновлення рослин. Якщо культури зазнали стресу, якого походження він не був, то урожайність уже під загрозою і чим більше днів рослина перебуває у стресі, тим більші втрати урожаю. Тому важливо оперативно відреагувати та посприяти відновленню насаджень.

Експерти компанії “ПЛАНТА ГРУПП” стверджують, що подолання стресів забезпечується нормальним функціонуванням ферментних систем рослини, потужним біостимулятором яких являється препарат CTA STYMULANT-4. Даний препарат отриманий шляхом переробки Бурої водорості (Ascophyllum nodosum), тому він швидко поглинається рослинним організмом та використовується для подолання негативних впливів.

Місцем походження Ascophyllum nodosum являється Канада, де морські водорості змушені виробляти високі концентрації біологічно активних речовин через екстремальні умови, в яких вони ростуть. Тому препарат CTA STYMULANT-4 являється фізіологічним активатором та чинить оздоровчий вплив шляхом сприяння синтезу хлорофілів, амінокислот, цукрів та інших біологічно активних речовин.

Крім того препарат містить хелатовані елементи – магній, цинк, залізо та марганець, які активізують та посилюють ферментні системи плодово-ягідних культур. Завдяки своєму складу CTA STYMULANT-4 поглинається рослинами швидко та починає працювати відразу після застосування.

CTA Stymulant-4

Достатня норма використання на плодово-ягідних культурах після заморозків – 1,0 л/га.CTA STYMULANT-4 можна знайти у мережі офіційних дистриб’юторів компанії ПЛАНТА ГРУПП.

Журнал «Ягідник»

Останні статті