Українські ягідники працюють в умовах карантину: досвід одного підприємства

 Українські ягідники працюють в умовах карантину: досвід одного підприємства

Ягідна компанія «Нікдарія» націлена виконати експортні контракти і в умовах карантину.

Розповсюдження коронавірусної інфекції та введення карантинних заходів по всьому світу вже завдали нищівного удару по багатьох галузях бізнесу. І хоча на сільському господарстві пандемія не так суттєво позначилася, як на інших напрямах, все ж таки більшість виробників вимушені були вносити корективи в роботу своїх підприємств. Директор з розвитку та стратегії ягідного підприємства «Нікдарія» Євген Харлан в ексклюзивному інтерв’ю для Української плодоовочевої асоціації розповів які позапланові заходи були впроваджені в компанії, як позначилася криза на виробниках ягід та чого чекати від нового сезону. З найцікавішими тезами спілкування Ви можете ознайомитися в цьому матеріалі.

– Напевно пандемія не так сильно позначилася на нас, як на інших галузях економіки. Мені набагато прикріше дивитися як, наприклад, ринок офісної нерухомості виживає сьогодні. В порівнянні з іншими галузями, сільське господарство наразі не так сильно відчуває проблематику, що пов’язана з поширенням коронавірусу. Тим не менш, і українські виробники ягід, наразі впроваджують нові заходи та застосовують інші методи комунікації. Однієї з найбільш суттєвих проблем, які нарізі ми відчуваємо – це проблема доставки людей на виробництво. Поля знаходяться не в зоні населеного пункту, і тому робітників треба щоденно відвозити. При цьому, необхідної процедурою при транспортуванні персоналу, є проходження декількох блокпостів Національної Гвардії з обов’язковими замірами температури та перевірки кількості пасажирів.  Однак, ми заздалегідь, ще в лютому, закупили безконтактні термометри, засоби дезінфекції та намагаємося по мінімуму виводити людей на виробництво. Але в цілому, дивимося на ситуацію оптимістично, і ми переконані, що на сьогодні не все так погано, як могло бути.

Крім того керівник компанії додав, що зараз дуже важко спрогнозувати яка ситуація буде через декілька місяців. Але “Нікдарія” зі своєї сторони, і представники Farzana Trading, максимально мають намір виконати контракт.

– Ми точно не збираємося користуватися відмовою від контракту через надзвичайну ситуацію в країні. Безперечно, на сьогоднішній день існує декілька відкритих питань, і в першу чергу – це питання логістики. По-друге, всі ми чудово розуміємо, що ринок Дубай – це все ж таки, ринок «HoReCa», і продажів пов’язаних з туристичним бізнесом. Потоки туристів, на сьогоднішній день суттєво знизилися і тому попит в регіоні значно впав. Яка ситуація буде через декілька місяців – будемо дивитися, але наразі як Farzana Trading, так і ми націлені виконати контракт.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *