Українські виробники збирають перші врожаї лохини

 Українські виробники збирають перші врожаї лохини

Вітчизняні виробники лохини вже збирають і реалізовують перші товарні парії цієї ягоди. Серед них – компанія «Блуберрі» (ТМ BlueBerry), яка розташована в селі Великі Лучки на Закарпатті. Де реалізовуватиметься ягода, якої вона якості та про актуальні проблеми цього сезону ексклюзивно «Ягіднику» розповіла керівник підприємства Наталія Пукшин.

– Поки що ми оцінювати врожай лохини цього року не можемо, але знаємо, що ягоду ми вирощуємо належним чином і високої якості. Всю нашу продукцію ми будемо постачати в українські торговельні мережі, зокрема в METRO Cash&Carry, «Ашан», «Сільпо», «Новус», «АТБ» і «Велику кишеню». Тобто ми повністю заходимо в мережі, і реалізація нашої продукції буде здійснюватися виключно там. Окрім того, я думаю, що трошки пізніше ми працюватимемо й експорт, – зазначила Наталія Пукшин.

За словами керівника компанії «Блуберрі», як і будь-які агровиробники, підприємство повністю залежить від погоди.

– Тому якщо йдуть дощі, то врожай лохини ми не збираємо, – розповіла Наталія Пукшин. – Варто зазначити, через холодну та непередбачувану весну та пролонговане цвітіння, розмір ягід дещо менший, ніж ми сподівалися. Але при цьому лохина має хороші та якісні показники.

Оксана МАРЧУК

Нагадаємо,  як погода в Україні вплинула на насадження лохини.

Як не лише вижити, а й розвиватися в умовах пандемії.

Українська компанія готова забезпечувати споживачів свіжою лохиною впродовж року.

Журнал «Ягідник»

Останні статті