Українські виробники голосно заявили про себе на FRUIT LOGISTICA 2020

 Українські виробники голосно заявили про себе на FRUIT LOGISTICA 2020

Найбільша у світі виставка технологій обробки, зберігання та транспортування плодово-ягідної та овочевої продукції FRUIT LOGISTICA проходила у Берліні 5-7 лютого.

Подія консолідувала рекордну кількість професіоналів – 3 300 учасників та понад 72 тисячі торгових відвідувачів з усіх країн світу. Прибула масштабна делегація виробників і гостей з України. Вітчизняний стенд став одним з найбільш цікавих та відвідуваних.

FRUIT LOGISTICA 2020 представила величезну кількість нових продуктів, послуг та ідей. На одному майданчику були об’єднані компанії зі всього ланцюга постачання: виробники та експортери, фахівці з питань селекції та захисту рослин, технології й упаковки, логістики, а також маркетингові агентства та компанії з сертифікації. Вперше був зроблений акцент на розширення спектру товарів та послуг з Південно-Східної Європи та Середземноморського регіону.

УКРАЇНА ПОСИЛЮЄ ПОЗИЦІЇ НА МІЖНАРОДНОМУ РИНКУ, НАСТУПНИЙ КРОК – ПОШУК ВЛАСНОЇ НІШІ

На FRUIT LOGISTICA 2020 було представлено і вітчизняний плодово-ягідний сектор. Його презентували провідні українські виробники, а це 24 компанії.

– Плодово-ягідні підприємства, члени громадської спілки, завдяки цій ініціативі мали нагоду потужно презентувати країну на одному великому стенді. Можна було познайомитися зі всім асортиментом вітчизняної продукції, при цьому спостерігалася велика зацікавленість фруктами, ягодами та горіхами. Нас вже розглядають як серйозного гравця на світовому ринку. Звісно, є над чим працювати. Підприємства активно виходять на зовнішні ринки збуту, розуміють, що треба сертифікуватися та впроваджувати інновації, – коментує голова ГС «УКРСАДВИНПРОМ» Володимир ПЕЧКО.

Дев’ять ягідних компаній з різних куточків України представляли свою продукцію на FRUIT LOGISTICA 2020: СВК «Ягідки» (TM BigBlue), Blueberry, «Грасс Авеню» (ТМ StarBerries), «Долина-Агро», «Нікдарія» (TM iBerry), Family Garden, ArtBerry, «Мелітопольська черешня» (ТМ Melcherry), «Українська Ягода» (TM U-Berry). Участь у виставці стала можлива завдяки проєкту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що реалізується МТЦ (ITC) та фінансується Європейським Союзом як частина ініціативи EU4Business за підтримки Асоціації «Ягідництво України».

Компанії презентували широкий асортимент свіжих ягід, зокрема суницю садову, малину, ожину, лохину та черешню.

Ознайомитись з повним текстом репортажу та прогнозами експертыв можна у журналі “Ягідник” №1 (17).

Оформити передплату на журнал «Ягідник»:

• за тел. +38 096 491 66 92, +38 068 513 31 87;

• e-mail nti.sad@gmail.com, sad2017@ukr.net.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *