Українські компанії взяли участь у FRUIT ATTRACTION-2021

 Українські компанії взяли участь у FRUIT ATTRACTION-2021

5-7 жовтня в Мадриді (Іспанія) відбулася міжнародна виставка FRUIT ATTRACTION-2021, яка об’єднує всіх гравців фруктового, ягідного й овочевого ринку світу. FRUIT ATTRACTION налічує 13 експозицій, і цього року  участь у заході взяла й низка українських компаній, які вирощують свіжі овочі та фрукти, а також дві профільні асоціації за підтримки проєкту ІТС. Про це повідомляє голова ГС «Укрсадвинпром» Володимир Печко на сторінці у фейсбуці.

– Це світовий довідковий комерційний інструмент для фруктової та овочевої індустрії. Здатність цієї виставки просувати світовий експорт у цьому секторі робить її центром маркетингу для всієї групи професіоналів, які є частиною ланцюга створення вартості продукції. Захід зміцнює свої позиції як платформа для інновацій на ринку фруктів і овочів.

Зокрема, цього річ FRUIT ATTRACTION-2021 взяли участь такі українські компанії, як Almafruit, «Сади Дніпра», «Агрокомплекс Барський», «Агро-Патріот»,  Ua Apple та Avrora, які презентують в Іспанії свої овочі та фрукти.  Українські фермери представлять свіжі фрукти та ягоди, баштанні культури, нефільтровані соки, традиційні та нішеві овочі від виробників з Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської та Херсонської областей.

Завдяки проєкту технічної допомоги «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості», що фінансується урядом Швеції та впроваджується Міжнародним торговим центром (ІТС), учасники з України представляли свою продукцію на виставці за окремим колективним стендом під номером 4D10 у павільйоні №4.

Нагадаємо, Fruit Attraction – це масштабна спеціалізована платформа для зустрічі представників міжнародного ринку фруктів і овочів для створення міцних ділових відносин та відкриття нових можливостей і розширення ринків. Виставка традиційно відбувається у жовтні – в ключовий період формування цін, попиту та пропозицій на ринку свіжої продукції, а також планування діяльності на новий рік.

Читайте також: UNITEC презентує нові рішення на виставці FRUIT ATTRACTION-2021

Журнал «Ягідник»

Останні статті