Українські компанії беруть участь у виставці Fruit Attraction

 Українські компанії беруть участь у виставці Fruit Attraction

Цими днями, 4-6 жовтня, в Мадриді (Іспанія) триває міжнародна спеціалізована виставка Fruit Attraction-2022. Участь у заході беруть і українські виробники свіжої плодоовочевої продукції, повідомляє International Trade Centre Ukraine.

Зокрема, на колективному стенді представлені такі компанії, як «Агрокомплекс-Барський», AlmaFruit, «Дунайський аграрій», «Дари Берегівщини», «Гадз», «Калинівка-Преміум», «Сади Донбасу», «Сади Дніпра», USPA FRUIT, а також асоціації «Укрсадвинпром» та Українська асоціація аграрного експорту.

На колективному стенді (№ 3C09A), розташованому в павільйоні 3 виставки Fruit Attraction, представлені свіжі фрукти, ягоди, баштанні культури, зокрема органічні, традиційні та нішеві тепличні та фермерські овочі від виробників з Київської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Миколаївської, Одеської, Тернопільської та Херсонської областей.

– Ми пишаємося можливістю представити українських експортерів та найкращі зразки їхньої продукції наживо, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Триває передплата журналу «ЯГІДНИК» на 2023 рік!

Журнал «Ягідник»

Останні статті