Українська органічна лохина виходить на ринок Малайзії

 Українська органічна лохина виходить на ринок Малайзії

Український бренд органічної лохини компанії Family Garden  уклав контракт про поставки 5 тонн української  органічної лохини на ринок Малайзії.  Налагодження зв’язків і підписання документів відбувалося за підтримки МЗС України, повідомляє міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на сторінці у фейсбуці.

За словами міністра, весь процес від заповнення компанією Family Garden до поставки першої партії ягоди тривав пів року. Спершу виробник органічної лохини заповнив анкету на сайті МЗС, його внесли до складу Ради експортерів та інвесторів при МЗС, після чого українські дипломатичні місії отримали запит на пошук партнерів. Так, за місяць компанія Family Garden налагодила співпрацю з Посольством України в Малайзії.

– Дипломати допомогли з усім: від аналізу ринку – до перевірки доброчесності потенційних партнерів. У квітні 2021 року відбулися онлайн-переговори з потенційними покупцями, після чого компанія підписала контракт на постачання перших 5 тонн ягід до Малайзії, – зазначив Дмитро Кулеба.

Спершу до Малайзії відправили перші дві партії лохини – загалом понад тонну ягід. До вересня партії відправлятимуться щотижня.

Нагадаємо, українська лохина ТМ BigBlue завойовує Узбекистан.

Українська лохина ТМ BigBlue завойовуватиме Скандинавію.

Журнал «Ягідник»

Останні статті