Українська лохина BigBlue вийде на ринок Китаю?

 Українська лохина BigBlue вийде на ринок Китаю?

Асоціація «Ягідництво України» та керівник СВК «Ягідки» (ТМ BigBlue) Олег Науменко провели зустріч з керівництвом Держпродспоживслужби, аби пришвидшити процес виходу української лохини на ринок Китаю.

– Сьогодні важливий день, нарешті для українських виробників свіжих ягід, зокрема органічних, відкриваються двері в Піднебесну. Я з величезною допомогою і всебічною підтримкою народних депутатів, голови асоціації «Ягідництво України» Ірини Кухтіної провели зустріч з главою Держпродспоживслужби Владиславою Магалецькою. Це той випадок, коли бізнес почули і зрозуміли на 1000%. Попереду багато роботи, – написав Олег Науменко на своїй сторінці у фейсбуці.

Цьогоріч компанія СВК «Ягідки» (ТМ BigBlue) встановила рекорд України, виростивши органічним методом найбільшу ягоду лохини (3,05 см і 9 г). Тоді керівник господарства зазначив, що для України критично важливо дивувати і вітчизняних покупців, і закордонних, адже за цими рекордами дуже уважно стежать за кордоном. Це, за словами Олега Науменка, підвищує зацікавленість до України загалом і до нашої агроекологічної продукції зокрема.

Читайте також: ТМ BigBlue увійшла до 15 найвідоміших органічних брендів

Журнал «Ягідник»

Останні статті